Kaczyński wpadł! Na Żoliborzu odwiedza go "tajemniczy" gość

Kaczyński wpadł! Na Żoliborzu odwiedza go "tajemniczy" gość

Choroba kolana, przez którą przechodzi Jarosław Kaczyński, uniemożliwia mu normalną pracę. Ostatnie dni prezes PiS spędza na podróżach między domem a siedzibą partii. Ostatnio w domu odwiedził go "tajemniczy" gość.

Szef Zjednoczonej Prawicy przechodzi przez skomplikowane leczenie już od niemal trzech miesięcy. Jarosław Kaczyński trafił do szpitala w czasie majówki i wyszedł z niego po aż czterdziestu dniach. Z racji tego, że oficjalną przyczyną hospitalizacji był zwyrodniony staw kolanowy, przedłużający się pobyt przy ul. Szaserów wywołał falę spekulacji i domysłów, jakoby prezes chorował na coś poważniejszego. Wskazywano głównie raka trzustki. Najważniejszy polski polityk już dawno wyszedł ze szpitala, lecz jego zdrowotna gehenna nadal trwa. Czas musi dzielić między dom, siedzibę partii i rehabilitację. Niedawno do jego willi na warszawskim Żoliborzu przyszedł w odwiedziny niespodziewany gość.

Kaczyński przyjął byłego ministra

Po zdymisjonowaniu Antoniego Macierewicza i odebraniu mu kontroli nad Siłami Zbrojnymi RP wydawało się, że został odsunięty na dalszy plan polskiej polityki. Wciąż jest jednak wiceprezesem partii i zaufanym człowiekiem Kaczyńskiego. Taka taktyka może mieć związek ze zbliżającymi się wyborami. PiS postąpił w ten sposób trzy lata temu, gdy czasowe zdjęcie ze świecznika Macierewicza i innych dobrze znanych polityków pomogło zdobyć poparcie młodych. Bliskich związków Kaczyńskiego i Macierewicza dowodzi tego fakt, że to właśnie on pofatygował się do domu, w którym mieszka Jarosław Kaczyński. Według informacji przekazanych mediom przez polityków PiS, Macierewicz rozmawiał z prezesem na tematy bardzo istotne, a nie prywatne. Mało kto spodziewał się, że jeszcze kiedykolwiek dojdzie do podobnego spotkania. - Mimo problemów z kolanem, ostatnie dni prezes spędza między domem na Żoliborzu i biurem partii w centrum Warszawy. Kilka razy był u niego w ostatnim czasie Antoni Macierewicz. Prezes słuchał jego opinii i rad na temat obecnego funkcjonowania ministerstwa obrony narodowej - powiedział Wirtualnej Polsce anonimowy polityk Prawa i Sprawiedliwości. Może mieć to związek z zapowiadanymi wcześniej drogą pantoflową kolejnymi zmianami w rządzie. Mówi się, że Mariusz Błaszczak ma zastąpić Marka Kuchcińskiego na stanowisku Marszała Sejmu, gdyż ten zostanie zgłoszony do wyborów do Parlamentu Europejskiego.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Natychmiast sprawdź swoje konto! Klienci polskich banków masowo okradani
  2. Przykry upadek legendy polskiej muzyki. Żyje w biedzie, wszyscy ją opuścili
  3. Patryk Jaki ostrzega protestujących. Wymowne, niepokojące słowa
  4. Nick Jonas zaręczył się po dwóch miesiącach znajomości. Jego partnerka jest dużo starsza
  5. Nic lepszego dzisiaj nie zobaczysz! Reakcja tego psa rozwala
Antoni Macierewicz udziela wywiadu dla TVP. Fot. YouTube/Ministerstwo Obrony Narodowej Jarosław Kaczyński Jarosław Kaczyński. Fot. YouTube. Jarosław Kaczyński na schodach swojego domu. Fot. YouTube/pudelektv źródło: DoRzeczy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News