Kaczyński zniknie z polityki na kilka miesięcy. Wiemy kiedy

Kaczyński zniknie z polityki na kilka miesięcy. Wiemy kiedy Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Kaczyński już od dawna podupada na zdrowiu. Jego zwolennicy są bardzo zmartwieni tym stanem rzeczy i próbują odciążać prezesa PiS-u w jego obowiązkach. Ostatnie częste wizyty w szpitalu wywołały szereg spekulacji na temat dalszych losów polityka. Wiemy, kiedy prezes PiS zniknie z polityki. 

Kaczyński mimo swoich problemów wciąż jest obecny na polskiej scenie politycznej. Wspiera premiera i jednocześnie swojego kolegę z partii, Mateusza Morawieckiego, w jego kampanii samorządowej i razem z nim podróżuje po Polsce. Wiemy jednak, że w niedalekiej przyszłości, przywódca PiS-u zniknie z politycznego życia.

Kaczyński znów w szpitalu

W czerwcu prezes PiS-u, ze względu na swoje choroby zwyrodnieniowe stawów, musiał położyć się do szpitala. Po wyjściu z niego poruszał się o kulach przez długie tygodnie, co było pożywką dla wielu plotek na temat polityka i jego stanu zdrowia. Później media donosiły o jego wyniszczającej kuracji antybiotykowej. Super Express dotarł jednak do osoby z bezpośredniego otoczenia Jarosława Kaczyńskiego, która zabrała głos w sprawie: - Pan prezes jest w coraz lepszej formie. Przezwyciężył infekcję bakteryjną w kolanie, teraz przechodzi jeszcze rehabilitację, ćwiczenia około godziny - dwóch dziennie. A w przyszłym roku operacja kolana. Nawiasem mówiąc, podziwiam pana prezesa za jego aktywność. Jak tylko może wspiera rząd i premiera w walce o samorząd – zdradził tajemniczy informator w rozmowie z Super Expressem. Dodał jeszcze, że nadchodzące wybory samorządowe wymagają dużo uwagi. Jarosław Kaczyński daje z siebie tak dużo, jak tylko może: - Prezes się nie oszczędza. Wie, że nadchodzące wybory są bardzo ważne. Został niecały miesiąc i Jarosław Kaczyński będzie jeszcze w wielu miejscach Polski – opowiada.

Najpierw wybory, później zdrowie

Jarosław Kaczyński niedługo będzie musiał zmierzyć się jeszcze z operacją kolana. Teraz jednak prezes nie ma na to czasu. Wybory nie będą przecież czekać, aż wódz partii rządzącej dojdzie do siebie, aż takiej władzy PiS jeszcze nie ma. Dlatego też Jarosław Kaczyński postanowił, że operacja kolana będzie musiała poczekać, aż tegoroczne wybory samorządowe dobiegną końca. Później zajmie się swoim dalszym leczeniem, które na dobrych kilka miesięcy wyłączy go z życia politycznego. Prezes PiS będzie walczył o swoje zdrowie i czeka go długa i żmudna rehabilitacja.
DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ Nie wiadomo, czy kolano prezesa powinno jednak czekać. Jak podaje Super Express, prezes w poniedziałek znów pojawił się w szpitalu na Szaserów, gdzie udał się do kliniki rehabilitacji i tam spędził dwie godziny. Po odbytej rehabilitacji wsiadł do samochodu i przeniósł się do Zakładu Medycyny Nuklearnej. Tak mocno zagęszczone wizyty u specjalistów nie świadczą raczej o dobrej kondycji zdrowia prezesa PiS-u. Czy wybory rzeczywiście powinny być ważniejsze niż własne zdrowie, które i tak jest już nadszarpnięte? ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Ogrom cierpienia ją przerasta. Katarzyna Dowbor nie ma już siły
  2. Ohydne, oburzające słowa wściekłego księdza. „Plaga ped*lstwa!” 
  3. Oburzający atak na Magdę Gessler! „Stara, zwichrowana umysłowo debilka!”
Następny artykuł