Kaczyński ze szpitala napisał list do Polaków! Przełomowa deklaracja

Kaczyński ze szpitala napisał list do Polaków! Przełomowa deklaracja

Znajdujący się od niemal miesiąca w szpitalu Jarosław Kaczyński pomimo problemów zdrowotnych kieruje swoją partią. Przy Szaserów w Warszawie odwiedzają go najważniejsze osoby w państwie, którym wydaje polecenia i udziela rad. Prezes PiS przekazał za ich pośrednictwem swój przełomowy list do Polaków.

Od czasu przyjęcia Kaczyńskiego do Wojskowego Instytutu Medycznego centrum decyzyjne PiS także się tam przeniosło. Do prezesa po instrukcje przychodzą Mateusz Morawiecki, Beata Szydło czy Joachim Brudziński. Kierujący państwem ze szpitalnego łoża polityk, nie zamierza odpuszczać obowiązków z racji swojego chorego kolana i pieczołowicie pracuje nad przyszłością kraju i swojego ugrupowania. Przed ewentualnym odsunięciem od władzy bronią go najwierniejsi współpracownicy, a ewentualne złe informacje z WIM nie są przekazywane dalej. Kaczyński pozostaje w stałym kontakcie z rządem, wie o każdym jego ruchu i konferencji. Wyrazem tego jest list, który wystosował do Polaków, a który odczytano przed wystąpieniem premiera Mateusza Morawieckiego.

Jarosław Kaczyński w liście zwrócił się do obywateli kraju

Dziś w Białej Podlaskiej zjawił się w Prezes Rady Ministrów, zanim jednak cokolwiek powiedział, odczytano list, w którym Jarosław Kaczyński zapowiedział dalszy rozwój programu Mieszkanie Plus. Według zapowiedzi lidera obozu władzy państwo ma w niedługim czasie postawić od 2,5 do 3 milionów mieszkań. Kaczyński dodał przy tym, iż Zjednoczona Prawica jest jedynym rządem, który po 1989 roku realnie zainteresował się problemami mieszkaniowymi Polaków. Przypomnijmy, że podobny pomysł pojawił się już za czasów pierwszego, upadłego rządu PiS w latach 2005-2007. W liście nie pojawiła się dokładna data zakończenia projektu. Wiadomo tylko tyle, że nastąpi to w ciągu "w ciągu najbliższych lat". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Miliony Polaków się wścieknie! Rząd PiS ich nie posłucha
  2. Patryk Jaki stanął przeciwko partii! PiS mu tego nie wybaczy
  3. Kaczyńska nie mogła powstrzymać łez. To najgorszy dzień w jej życiu
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News