Jednym z tematów, które budzi największe zainteresowanie w polskiej polityce jest to kiedy lider obozu władzy przejdzie na emeryturę oraz co będzie na niej robił. Wielu komentatorów spekulowało, że prezes PiS zajmie się prawdopodobnie pisaniem książek, jednak rzeczywistość zaskoczyła chyba wszystkich. Jarosław Kaczyński zdradził w rozmowie z jednym z dzienników, że na emeryturze zajmie się hodowlą byków i rodeo.

Od przejęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, coraz częściej w mediach pojawia się temat emerytury lidera obozu władzy, Jarosława Kaczyńskiego. Nie tak dawno temu prezes PiS oznajmił, że moment, w którym odejdzie z polityki jest już bliski.

Po tym oświadczeniu media zaczęły jeszcze bardziej wypytywać Kaczyńskiego o to jakie ma plany na przyszłość, gdy przejdzie na emeryturę. Prezes PiS nie zdradzał jednak żadnych szczegółów pozostawiając mediom jedynie możliwość spekulacji, w których najczęściej pojawiało się pisanie książek, autobiografii itp.

Lider obozu władzy uciął jednak wszystkie spekulacje w rozmowie z jednym z dzienników. Jak oznajmił, najchętniej na politycznej emeryturze zająłby się hodowlą byków i rodeo.

 – Myślałem o tym, żeby po odejściu z polityki, już na emeryturze mieć swoją hodowlę byków i rodeo. Bardzo lubię oglądać rodeo, ujeżdżanie byków. Bardzo mnie to bawi, a szczególnie kiedy komentator opisuje byki. Bo robi to tak, jakby to byli ludzie – mówi Kaczyński w rozmowie z Super Expressem.

Jak dodaje prezes Prawa i Sprawiedliwości, ogląda rodeo do późnej nocy.

 – Dopiero o trzeciej kładę się spać. Wcześniej nie potrafię. Mam to w genach po moim ojcu. Patrzę wtedy z podziwem na osoby ujeżdżające byki. To wielka sztuka utrzymać się przez kilka sekund na tak wierzgającym zwierzęciu. Trzeba być do tego bardzo wytrzymałym, mieć sporą siłę i dużo ćwiczyć – powiedział lider obozu władzy.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: super express

...

Zobacz również

Zobacz również