Kaczyński wściekły. Robią WYŚCIG na szczyt pomnika smoleńskiego

Kaczyński wściekły. Robią WYŚCIG na szczyt pomnika smoleńskiego Źródło: fot. youtube.com/Radio Poznań

Jarosław Kaczyński musi być wściekły. Dopiero co udało mu się zakończyć wieloletnią walkę o pomnik smoleński w centrum Warszawy, a już są osoby, które z tego szydzą. Robią wyścig na szczyt pomnika smoleńskiego.

Kiedy Jarosław Kaczyński się o tym dowie, na pewno będzie ogromnie rozczarowany. W internecie pojawiły się okrutne żarty z pomnika smoleńskiego, o który tak bardzo walczył prezes PiS. Pomnik smoleński dopiero co stanął w Warszawie, a ludzie już mają powody do śmiechu. Ponieważ formą monument przypomina schodki, po których wchodzi się do samolotu to już wywołało to niesmaczne skojarzenia.

Pomnik smoleński obiektem żartów

Na Facebooku pojawiło się wydarzenie: "Wyścig na szczyt pomnika smoleńskiego". Opis wydarzenia mówi, że: "Kto pierwszy zdobędzie najsłynniejszy szczyt w kraju i okryje się chwałą. Poczuj się jak Jaś Mela i zdobądź swój biegun". Do tej pory wydarzeniem zainteresowało się aż 22 tys., a 3,5 tys. zadeklarowało uczestnictwo w nim. Od razu można sobie wyobrazić, ile pracy będą miały służby porządkowe z ludźmi, próbującymi wejść na szczyt pomnika. - Nikogo nie zachęcam do łamania prawa, a wejście na pomnik stanowiłoby złamanie przepisów, ale chodzi o to, żeby pokazać, do jakich granic absurdu została pociągnięta sprawa katastrofy smoleńskiej. PiS wykorzystywało ją przez osiem lat do realizacji swoich celów politycznych. 10 kwietnia w Katyniu, gdzie zamordowano kilka tysięcy polskich oficerów, z przedstawicieli polskich władz był obecny tylko ambasador Polski w Rosji. Chcę pokazać, że Katyń przez katastrofę smoleńską zszedł na drugi plan - czytamy na wprost.pl wypowiedź jednego z autorów tego wydarzenia. Już teraz policja jest gotowa na zatrzymywanie potencjalnych chętnych do wejścia na pomnik. Monument jest bardzo dobrze pilnowany tak w dzień, jak i w nocy. Na razie nie ma szans by wygrać w tym względzie z policją.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Poznań: Szaleniec chce wysadzić blok, wziął zakładników
  2. Mąż Zamachowskiej może nie przeżyć. Monika błaga o modlitwę
  3. Dramat Gołębiewskiego. Znowu upadł na dno, nie chce pomocy
  4. Uwaga na A4! Imigranci podszywają się pod policję i…
  5. Nielegalny rajd policji na dziennikarkę Trójki! Zniszczyli jej dom, a dzieci…
Źródło: se.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News