jarosław kaczyński (3)_po
yt/Telewizja Republika
Anna Maria Guziewska - 21 Grudnia 2018

Polityk PiS pędził jak oszalały! Czerwone światła są nieistotne, gdy wzywa Kaczyński

Kaczyński wzywa - trzeba jechać! Z taką sytuacją spotkał się Ryszard Terlecki w minioną środę. Polityk PiS tak bardzo spieszył się na spotkanie z prezesem, że kierowca jego limuzyny zapomniał o przepisach ruchu drogowego.

Kaczyński musiał pilnie oczekiwać na Terleckiego. W minioną środę około godziny 15:30 limuzyna polityka PiS przemierzała ulice Warszawy. Nie zważając na sygnalizację świetlną i przepisy, samochód gnał w stronę Nowogrodzkiej. Świadkowie przyznają, że to cud, że nie doprowadzono do poważnego wypadku.

Czemu Ryszard Terlecki spotkał się z prezesem? Kaczyński pilnie oczekiwał na swojego polityka

Z Wiejskiej na Nowogrodzką ekspresowo? Drogi i przepisy nie miały znaczenia dla kierowcy limuzyny Ryszarda Terleckiego. Wicemarszałek musiał zostać pilnie wezwany do siedziby PiS, ponieważ kierowca najpierw przejechał na czerwonym świetle, by później przekroczyć niebezpiecznym zrywem ciągłą linię. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Koszykowej. - Najwyraźniej wicemarszałkowi bardzo się spieszyło. Nowogrodzka była zakorkowana, a on wysiadł z limuzyny i poszedł pieszo do siedziby partii - powiedział informator "Super Expressu", który widział zajście. Dziennikarze "SE" postanowili wszcząć własne śledztwo w celu wytłumaczenia niebezpiecznej jazdy kierowcy Terleckiego. Kancelaria Sejmu w sprawie nie zdążyła się wypowiedzieć, a sam polityk nie odbierał telefonu. Zdeterminowani postanowili poprosić o zabranie głosu w sprawie Komendę Stołeczną Policji. Ta jednak nie potrafiła się wypowiedzieć na temat zdarzenia. Mimo wszystko analiza wykroczeń limuzyny na drodze może budzić ogromne emocje. Przekroczenie sygnalizacji na czerwonym świetle wiąże się z opłatą kary w wysokości 500 złotych, szus po podwójnej ciągłej to kolejne 200 złotych. Za niebezpieczną jazdę, którą zafundował Terlecki mieszkańcom Warszawy - łącznie zdobyłby jedenaście punktów karnych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz odchodzi z polityki. Tych memów o niej nie zapomnimyCzytaj dalej
Nie wiadomo jednak, co było przyczyną tak brawurowej jazdy. Jedno jest pewne, polityk PiS bardzo się spieszył na spotkanie. Media zaczynają więc dywagować, co musiało się wydarzyć z prezesem lub u prezesa, że natychmiast chciał mieć u siebie Terleckiego. Kontrowersje wokół limuzyn polityków, wypadków i wymuszania pierwszeństwa od wielu miesięcy podgrzewają atmosferę medialnej burzy. Zdaje się, że współpracownicy Kaczyńskiego za nic mają przepisy i bezpieczeństwo innych uczestników ruchu. Konsekwencji wobec kierowcy, raczej, policja nie wyciągnie, pomimo dokumentacji zdarzenia przez innych kierowców.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jarosław Kaczyński nie odpuści. Ujawniamy jak przedłuży swoja władzę
  2. Jarosław Kaczyński: Rodzina prezesa PiS skrywa tajemnice
  3. Marta Kaczyńska zapadła się pod ziemię. Co się dzieje z bratanicą Kaczyńskiego?
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli aż złapali się za głowy
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News