To wiadomość z ostatniej chwili! Ministerstwo Obrony Narodowej pod wodzą Antoniego Macierewicza wydała właśnie specjalny komunikat. 

Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości, z Jarosławem Kaczyńskim, od lat zapewniają, że jednym z ich głównych celów jest postawienie odpowiedzialnych za katastrofę smoleńską przed sądem. Wszystko wskazuje na to, że lider obozu władzy PiS stracił resztki cierpliwości i polecił uderzyć w Tuska ministrowi Macierewiczowi z pełną siłą. Opublikowany dokument natychmiast zyskał – w środowiskach przychylnych PiS – miano bomby.

Główną postacią, która według aktualnego obozu władzy, jest odpowiedzialna za śmierć 96 osób pod Smoleńskiem, jest były premier Polski – Donald Tusk. Obecny przewodniczący Rady Europejskiej był już wzywany do polskiej prokuratury ws. katastrofy lotniczej prezydenckiego samolotu.

Teraz nieoczekiwanie ministerstwo obrony narodowej opublikowało specjalny komunikat, w którym informuje, że przekazano prokuraturze dowody na winę Tuska w tej sprawie. W opublikowanym dokumencie znalazły się także wnioski posądzające byłego premiera o zdradę państwa polskiego. Poniżej publikujemy pełną treść komunikatu.

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków

Zobacz również