Jarosław Kaczyński w potrzasku! Sam sobie strzelił w kolano przez jedną ważną decyzję. Teraz będzie mu naprawdę bardzo ciężko to wszystko odkręcić.

Mogłoby się zdawać, że prezes PiS ma powody do zadowolenia. Rekonstrukcja rządu się udała, program 500+ działa i ma się świetnie a wyborcy są szczęśliwi. W takiej sytuacji każdy by się cieszył.

W kuluarach sejmowych mówi się, że Jarosław Kaczyński ma powody do obaw. Wszystko przez projekty ustaw, dotyczące liberalizacji i zaostrzenia przepisów o aborcji. Spędza mu to sen z powiek.

ZOBACZ TAKŻE: DYMISJA! Minister PiS OSKARŻYŁA Kaczyńskiego o Smoleńsk

Najpierw głosowano nad projektem liberalizującym prawo. Opozycja tutaj się nie popisała i nie wsparła pomysłu. Nawet posłowie PiS na niego zagłosowali, by udowodnić ludziom, że nie będą słuchać głosu suwerena.

Kaczyński w potrzasku

Bardziej jednak Kaczyński martwi się o to, co przyniesie projekt ustawy o zaostrzeniu prawa do aborcji. Prezes wie, że jeżeli przejdzie to może się to źle dla niego skończyć.

ZOBACZ TAKŻE: Skandal we Francji. Macron opisał ze szczegółami swój wyuzdany seks z Brigitte

Lider Prawa i Sprawiedliwości zdaje sobie sprawę z tego, że jeżeli taki projekt przejdzie, to ludzie znowu wyjdą na ulice i zaczną się masowe protesty w całej Polsce przeciwko władzy.

Kaczyński wie też, że jeżeli projekt nie przejdzie to narazi się wielu środowiskom, które głosowały na Prawo i Sprawiedliwość i straci przez to elektorat. Prezes strzelił sobie w kolano i jest w prawdziwym impasie.

Źródło: crowdmedia.pl

Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!


Miażdżąca odpowiedź internautów na rekonstrukcję rządu [MEMY]

...

Zobacz również