Kaczyński upokorzony. Tę paczkę świąteczną zapamięta do końca życia. Nie uwierzycie, co znalazło się w pakunku przeznaczonym dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Akcja jaką jest „Świąteczna Paczka”, zbiera coraz większą popularność i tylko w tym roku wsparła już kilkadziesiąt tysięcy najuboższych polskich rodzin. I chociaż liderowi „dobrej zmiany” niczego nie brakuje, ktoś postanowił udowodnić mu pewną tezę i publicznie go upokorzyć.

Kilka lat temu za rządów Donalda Tuska głośno było o sprawie, którą nagłaśniał Jarosław Kaczyński. Prezes PiS skarżył się wówczas na niesamowitą drożyznę w polskich sklepach. Oświadczył, że zapłacił prawie 60 zł za zaledwie kilka artykułów pierwszej potrzeby.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński wysłał kierowcę na zakupy. Nie uwierzycie co kupił

Tę paczkę świąteczną zapamięta do końca życia

Politycy SLD z Wrocławia stworzyli dla lidera „dobrej zmiany” świąteczną paczkę z podarunkami, w której znalazły się artykuły żywnościowe m.in. karma dla kota, mleko, majonez, olej, a nawet jabłka. W przesyłce znalazła się także piękna kartka z życzeniami z okazji zbliżających się świąt oraz paragon fiskalny za dokonane przez nich zakupy. Prezent wysłali prosto do Jarosława Kaczyńskiego, któremu chcieli udowodnić, że teraz jest znacznie gorzej niż za rządów Donalda Tuska. Polityce SLD wyliczyli, że ceny podstawowych produktów w ciągu tych kilku lat wzrosły aż o 28 %, co jest bardzo poważnym problemem dla Polaków.

– Chcemy pokazać, że podstawowe produkty takie, jak chleb, jajka, masło, jabłka i olej rzepakowy zdrożały od tego czasu o około 30 procent – powiedział  w rozmowie z Onetem Dominik Kłosowski z SLD.

ZOBACZ TAKŻE: Niesamowite. Takich słów o Kaczyńskim w amerykańskich mediach nie spodziewał się nikt

Jak wyglądała Marta Kaczyńska w dzieciństwie? 10 interesujących faktów z jej życia


Sztuczna mgła, bomba i sabotaż - popularne teorie spiskowe o Smoleńsku [ZDJĘCIA]