Gigantyczny wyciek z PiS! Ujawniono szokującą analizę Kaczyńskiego

Gigantyczny wyciek z PiS! Ujawniono szokującą analizę Kaczyńskiego

Kaczyński znów wygra w wyborach? Właśnie wyciekł tajemniczy dokument, który wyraźnie może wpłynąć na przyszłość Polski. Prezes PiS zlecił wykonanie prognoz wyborów parlamentarnych. Wyniki mogą naprawdę zszokować!

Kaczyński i rząd PiS po raz kolejny uzyska większość w Sejmie? Właśnie wyciekła tajemnicza symulacja przyszłych wyborów parlamentarnych. Według ekspertów sukces w mniejszych miastach i wsiach, przełoży się bezpośrednio na sukces partii w stolicy. Publikacja dokumentu może dotkliwie zdenerwować władze partii. PiS nie tylko wygra wybory parlamentarne, ale i... uzyska większość w Sejmie. Takie, entuzjastyczne wyniki wyborów parlamentarnych zapowiedział ekspert partii po wnikliwych analizach. "Dziennik Gazeta Prawna" dotarł do dokumentu, który wyraźnie wskazuje na triumf polskiej prawicy.

Czy Kaczyński się myli? Rząd PiS po raz kolejny uzyska większość w Sejmie

Zjednoczona Prawica uzyska aż 236 mandatów w Sejmie, zaś na drugim miejscu ze znacznie niższym wynikiem znajdzie się Koalicja Obywatelska. Zdaniem ekspertów uzyska ona 177 mandatów. Na trzecim miejscu ma się znaleźć Kukiz'15, później Polskie Stronnictwo Ludowe. Symulacja wynika z analizy aktualnych wyników wyborów samorządowych. Zdaniem specjalistów, właśnie te przełożą się na korzystne wyniki PiS w wyborach parlamentarnych. Zważywszy na dość niestabilną sytuację polskiej prawicy, eksperci założyli, że frekwencja będzie wysoka i będzie wynosiła 56 procent. Na wynik ten miałby się także złożyć fakt, że PSL nie uzyskałby wtedy analogicznych wyników, co w wyborach samorządowych.

Wybory parlamentarne 2019

Już w następnym roku poznamy nowy skład rządu. Wtedy wybierzemy 460 posłów do Sejmu i 100 senatorów do Senatu. Dokładna data głosowania nie jest jeszcze znana. Według symulacji ekspertów PiS, to właśnie partia Jarosława Kaczyńskiego uzyska większość w Sejmie i powoła nowy rząd. Nie wiadomo jednak, kogo prawica postanowi wystawić w roli kandydatów. Zakładana przez ekspertów symulacja jest niezwykle entuzjastyczna dla partii rządzącej. Jeśli potwierdzi się, otrzymają kolejną kadencję.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wybory prezydenckie w Polsce planowane są na 2020 rok.

Czy PiS wygrał wybory samorządowe?

Wyniki nie kłamią - PiS zdobył większość w Sejmikach. Jednak Polacy na prezydentów dużych miast wybierali kandydatów z partii opozycyjnych. Warszawa, Kraków, Gdańsk - miejsca te stały się niezwykle kontrowersyjnymi po wyborach dla PiS-u. Zaangażowanie w kampanie wyborcze swoich kandydatów, finalnie okazały się nieskuteczne. Jarosław Kaczyński postanowił wyciągnąć konsekwencje wobec swoich współpracowników, którzy w jego ocenie, przyczyniły się do klęski wokół wyboru prezydentów miast.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Imigrant z Syrii wygrał wybory samorządowe w Polsce
  2. Wyuzdana Doda namawia do pójścia na wybory! Fanom opadły szczęki
  3. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku, które są cudownymi partnerkami
  5. Andrzej Duda błaga PiS o pomoc. Wyborcy podzieleni jak nigdy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News