Fakt ujawnia. Kaczyńskiego w domu odwiedza tajemnicza kobieta

Fakt ujawnia. Kaczyńskiego w domu odwiedza tajemnicza kobieta

Prezes PiS kilka dni temu wyszedł ze szpitala i dochodzi do zdrowia w swojej własnej posiadłości na warszawskim Żoliborzu. Jarosław Kaczyński w szpitalu na Szaserów przebywał ponad 30 dni i mogli go odwiedzać tylko najbliżsi współpracownicy z partii. Jednak po powrocie do domu prezesa odwiedza tajemnicza kobieta...

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala wojskowego na ulicy Szaserów w Warszawie 4 maja i przebywał w nim aż 37 dni. Oficjalnie leczono tam jego kolano, a w ostatnich dniach przeprowadzona została poważna operacja. Jednak cała Polska z uwagą przyglądała się chorobie prezesa i nikt nie mógł się oprzeć tworzeniu teorii spiskowych i własnej wersji wydarzeń. Przez cały czas Kaczyński miał kontakt jedynie z kilkoma osobami znanymi ze sceny politycznej i lekarzami. Reporterzy Faktu przyczajeni pod rezydencją prezesa dostrzegli jednak niespodziewanego gościa, który odwiedza Kaczyńskiego regularnie w jego domu.

Kaczyński w domu nie może czuć się samotny

O ile w szpitalu na Szaserów prezes mógł liczyć na całodobową pomoc medyczną, o tyle w domu musi być bardziej samodzielny. Co jednak gdyby rekonwalescencja prezesa przechodziła niepoprawnie? Nad tym kontrolę sprawuje właśnie tajemnicza kobieta. Okazało się, że jest ona pielęgniarką, właśnie ze szpitala w którym przebywał. Jest to również jej kolejna wizyta w willi Kaczyńskiego - pierwszy raz była u niego przed przewiezieniem do szpitala, gdy dostarczyła mu do domu kule. Jarosław Kaczyński ma duże zaufanie do tego szpitala i jego personelu. Leczy się w nim od wielu lat. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Witold Waszczykowski w szpitalu! Problemy z oddychaniem
  2. Burda na spotkaniu z Szydło! "Chwycił mnie za gardło"
  3. Kompromitująca wpadka w "Wiadomościach" TVP. Paskowy się nie popisał
  4. Wiemy ile zarabia Edyta Górniak w "The Voice Kids". Kwota jest kosmiczna
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News