"Kaczyński śmiertelnie chory". Wróg Kaczyńskiego ujawnia szokujące informacje

"Kaczyński śmiertelnie chory". Wróg Kaczyńskiego ujawnia szokujące informacje

Pierwsze przesłanki dotyczące kiepskiego stanu zdrowotnego lidera Prawa i Sprawiedliwości pojawiły się już w połowie stycznia. Wtedy to donosiliśmy o jego częstych odwiedzinach w warszawskich szpitalach. Kaczyński mógł też liczyć na opiekę medyczną ze strony strony lekarza samego prezydenta RP.

O wiele tragiczniejsze wieści przekazał we wtorek jeden z największych przeciwników Kaczyńskiego, Zbigniew Stonoga. Biznesmen za pośrednictwem swojego konta na Facebooku postanowił bowiem poinformować, co tak naprawdę doskwiera liderowi partii rządzącej.

Jak podał Stonoga, Jarosław Kaczyński ma chorować na raka trzustki. Tak nieprawdopodobna informacja sprawiła, że sam Stonoga życzył w poście zdrowia Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Nie ma co się dziwić. Jeśli bowiem naprawdę lider PiS choruje na raka trzustki, może być z nim naprawdę krucho. Rak trzustki jest bowiem jednym z najgroźniejszych rodzajów nowotworów. Schorzenie to jest wykrywane zazwyczaj kiedy jest już za późno. W związku z tym leczenie nie polega na zwalczeniu choroby, a jedynie na odwlekaniu śmierci.

Nie wiadomo jednak skąd informację o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego pozyskał kontrowersyjny biznesmen. Stonoga nie ujawnił tego w swoim poście. Jeżeli jednak ta informacja zostanie potwierdzona przez niezależne źródło, może to oznaczać, że dni lidera partii rządzącej są policzone.

źródło: facebook.com/pg/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg

Co ciekawe, temat nie pojawia się po raz pierwszy, bo ponad 2 tygodnie temu mówił o rzekomej chorobie lidera PiS vloger Krzysztof Woźniak, Ator, w serii Spiskowe Teorie.

https://youtu.be/EIdPbehhHkU

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News