"Kaczyński popełni samobójstwo". Kontrowersyjny wywiad byłego prezydenta (video)

"Kaczyński popełni samobójstwo". Kontrowersyjny wywiad byłego prezydenta (video) Źródło: fot. flickr

Kaczyński popełni samobójstwo albo skończy w wariatkowie - taką kontrowersyjną tezę wysunął były prezydent Polski, Lech Wałęsa w wywiadzie udzielonym Zbigniewowi Stonodze. 

Wzbudzający skrajne emocje biznesmen Zbigniew Stonoga zaskoczył kilka dni temu wszystkich - nawet swoich zwolenników - oficjalnym spotkaniem z legendą Solidarności, byłym prezydentem Lechem Wałęsą.

Jak się okazuje, oprócz spotkania - został przeprowadzony wywiad, w którym politycy bardzo szybko zeszli na temat braci Kaczyńskich, rzekomych homoseksualnych skłonności Jarosława Kaczyńskiego i odpowiedzialności za katastrofę smoleńską oraz konsekwencji ciągłej walki politycznej, która ma wyniszczać psychicznie obecnego lidera obozu władzy.

To właśnie w tym kontekście padła kontrowersyjna teza z ust byłego prezydenta, który przewiduje, że koniec "wojny polsko-polskiej" rozpętanej według niego przez Prawo i Sprawiedliwość zakończy się tragicznie.

 - Ja w sumie mu (Jarosławowi Kaczyńskiemu - przyp. red) współczuję. Przy takim kłamstwie obstawać... przecież to prędzej czy później musi wyjść na jaw. I on zapłaci straszliwą cenę. [...] Przecież "smoleńsk" to jest naprawdę jego zasługa. To on wymusił to co się tam działo, to on chciał z przytupem zacząć kampanię wyborczą. I w związku z tym ja się dziwię jak jego sumienie wytrzymuje? Przecież jak wyjdą te fakty, taśmy z tych ostatnich sekund rozmów to przecież jak on to usłyszy to będzie się bał swojego cienia. Bo wszystkie rodziny (smoleńskie - przyp. red.) będą przeciwko niemu! Ja przewidziałem, że oni się pozabijają, no i jeden już nie żyje. A ten (Jarosław - przyp. red.) albo skończy w wariatkowie albo popełni samobójstwo - powiedział Lech Wałęsa.

https://www.youtube.com/watch?v=oMqlAeTEeAo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News