Poznaliśmy następcę Kaczyńskiego

Poznaliśmy następcę Kaczyńskiego

To wiadomości z ostatniej chwili. Polacy  jednogłośnie zadecydowali, kto zastąpi Jarosława Kaczyńskiego. Kandydat zostawił swoich oponentów daleko w tyle z przewagą tak ogromną, że partia w zasadzie nie ma już wyboru.

Okazuje się, że według Polaków najlepszym kandydatem na stołek prezesa PiS po odejściu Jarosława Kaczyńskiego będzie aktualny premier Mateusz Morawiecki. Na niego głos oddało aż 14,4% badanych. Zostawiając daleko w tyle pozostałych kandydatów. Co więcej, Morawiecki już wcześniej był faworytem i "największym odkryciem" Jarosława Kaczyńskiego, który ostatecznie przekonał się w swoich poglądach. Polacy i prezes PiS są zgodni, trudno więc mieć jakiekolwiek wątpliwości. Następcą Kaczyńskiego będzie Mateusz Morawiecki.

Jarosław Kaczyński ma godnego następcę

Drugie miejsce w sondażu przeprowadzonym przez IBRiS jest Joachim Brudziński z wynikiem 9%. Niewiele gorzej wypadała Beata Szydło, która uzyskała 8,6% poparcia wśród badanych. Morawiecki osiągnął w tym badaniu miażdżącą przewagę nad nimi. Znacznie gorszy wynik osiągnął prezydent Andrzej Duda, który ostatnio zalicza drastyczne spadki w sondażach. Jego w roli prezesa PiS widzi zaledwie 7,4% badanych. W porównaniu z liderem podium jest to bardzo słaby wynik. Jarosław Kaczyński może być spokojny o los partii, gdy sam zdecyduje się przejść na emeryturę. Ten sondaż tylko potwierdził to, o czym sam myślał zapewne już od dawna. Morawiecki bez wątpienia po przejęciu władzy w PiS będzie się starał z całych sił, aby godnie przejąć schedę po Kaczyńskim. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rozszarpią ją. Michalik o Lechu Kaczyńskim: zakompleksiony, mściwy…
  2. Jackowski ZASTRASZANY. Za treść tej przepowiedni chcą go zniszczyć
  3. PiS go zniszczy, ale musiał to zrobić. Wałęsa ujawnił, kto odpowiada za Smoleńsk
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News