Kaczyński otwarcie o homoseksualizmie. Będzie skandal?

Kaczyński otwarcie o homoseksualizmie. Będzie skandal? Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło kampanię wyborczą. W związku z tym w zaskakująco ostrym tonie na spotkaniu z wyborcami w Trzciance wypowiadał się Jarosław Kaczyński. Czy wybuchnie z tego skandal?

Lider partii rządzącej zapowiedział między innymi szereg kolejnych programów socjalnych. W Prawie i Sprawiedliwości mają świadomości, jaką popularność przyniósł im program 500 +, więc szef partii rządzącej mówił o kolejnych zastrzykach gotówki dla najbardziej potrzebujących.

Trzcianka: mocne słowa i mnóstwo obietnic Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński obiecał wprowadzenie emerytur dla kobiet, które nie pracowały, ale urodziły minimum czwórkę dzieci  oraz program wyprawka +, w ramach którego rodzice otrzymywać mają po 300 zł na początek roku szkolnego na dzieci, które pobierają nauki. - Emerytura dla tych kobiet, które urodziły czwórkę dzieci, a nie pracowały; przywileje dla rodzin, w których szybko urodzą się kolejne dzieci - zapowiadał kolejne programy socjalne Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński zrobi porządek z sądami

Lider partii rządzącej w bardzo ostrym tonie wypowiedział się również na temat reformy sądownictwa. Polityk chce zrobić porządek z jak to nazwał "uprzywilejowaną kastą". - Sądy zaczną działać w Polsce lepiej i skończy się ta uprzywilejowana kasta - stwierdził Kaczyński.

Małżeństw homoseksualnych nie będzie

Najmocniejsze słowa szef partii rządzącej skierował jednak do homoseksualistów chcących wziąć małżeństwa. Biorąc pod uwagę słowa prezesa PiS osoby homoseksualne na taką możliwość będą musiały jeszcze długo poczekać. - Póki my rządzimy, żadnych małżeństw homoseksualnych nie będzie - powiedział twardo Kaczyński. Ta wypowiedź oburzyła ludzi ze środowiska LGBT, którzy od wielu lat domagają się, by móc formalnie przypieczętować swoje związki w naszym kraju. Jarosław Kaczyński przez wielu z nich został oskarżony o homofobię. Czas pokaże, jak rozwiną się dalsze wydarzenia. Proponowane linki:
  1. Niespodziewany szok! Kaczyński wyrzucił polityka PiS
  2. Kaczyński zszokował wszystkich na miesięcznicy! Opozycja ugotuje się ze wściekłości
  3. Pilne spotkanie PiS! Jarosław Kaczyński wpadł w furię, mamy przeciek
Źródło: Fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News