Kaczyński oskarżony. Rzecznik PiS odpowiada

Kaczyński oskarżony. Rzecznik PiS odpowiada

Rzeczniczka PiS po raz kolejny musiała wziąć prezesa partii w obronę. Jarosław Kaczyński został oskarżony przez opozycyjną polityk o niemoc i strach, które mają być dowodem na jego niekompetencję, a także oderwanie od obywateli i elitaryzm władz. Beata Mazurek jak zwykle nie zawiodła kierownika "dobrej zmiany".

Były premier i głowa Zjednoczonej Prawicy nie ma łatwego życia. Ma za to Beatę Mazurek, która w każdej sytuacji wstawi się na nim i zripostuje wszelkie oskarżenie i złe słowo pod adresem prezesa PiS. ZOBACZ TAKŻE: Eksplozja w Poznaniu. Ludzie leżą pod gruzami, są ofiary Nazywany przez swoich przeciwników "naczelnikiem państwa" polityk musi zmagać się z odpowiedzialnością za rząd, choć formalnie nie pełni w nim żadnej funkcji. To on jest synonimem zmiany ekipy determinującą nasze życie polityką i to on faktycznie kieruje jej linią ideologiczną. Kaczyński po prostu uosabia Radę Ministrów i środowisko, z którego pochodzą, dlatego też jego cechy i słabości w języku polityki są cechami i słabościami całego aparatu państwowego. Joanna Scheuring-Wielgus doskonale o tym wie, czemu dała wyraz w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów". ZOBACZ TAKŻE: Sensacyjne słowa Khalidova po klęsce na KSW! Słowa posłanki Nowoczesnej, co zrozumiałe nie przypadły do gusty głosowi PiS. Nie trzeba było długo czekać, zanim Mazurek wyprowadziła kontratak.

Kaczyński "przestraszony". Rzecznik PiS odpowiada

Słowa posłanki o prezesie Prawa i Sprawiedliwości zostały przez Beatę Mazurek bardzo ostro skrytykowane. Rzecznik, będąca także wicemarszałkiem Sejmu, by jej odpowiedzieć, skorzystała z Twittera. - Podeszłam do niego, a on mówi, że ode mnie prezentu nie przyjmie. Odpowiedziałam, że mnie to nie obchodzi, i wręczyłam mu konstytucję. Przez moment mogłam mu się przyjrzeć z bliska. Zobaczyłam przestraszonego starszego pana, któremu drży każdy mięsień twarzy. Jego mit upadł. Nie mam potrzeby już go więcej spotykać - mówiła dla "WO" posłanka. ZOBACZ TAKŻE: Duda został pośmiewiskiem. Wytknęli mu nawyk Nie były to jedyne zarzuty wobec Jarosława Kaczyńskiego. Scheuring-Wielgus oskarżyła go również o odcinanie się od zwykłego obywatela i niedostępność. Stwierdziła również, iż rozsiewa on wśród swoich polityków strach, wywołujący u nich butę i niechęć do jakiegokolwiek dialogu z przeciwnikami politycznymi. - Jedna z posłanek opozycji mówi o JK ze to przestraszony starszy pan.Te chore wynurzenia nie są nawet zabawne.Partia której liderem jest Jarosław Kaczyński zmienia Polskę i naprawia lata zaniedbań;partia tej Pani balansuje na granicy progu i nie robi nic.Tyle w temacie (pisownia oryginalna) - napisała w odpowiedzi Mazurek. ZOBACZ TAKŻE: Rydzyk publicznie zbeształ Morawieckiego. Premier aż zamarł źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News