Ujawniono nieznane zdjęcia Kaczyńskiego. Tak bawił się prezes PiS
Mikołaj Pilecki - 31 Grudnia 2018

Ujawniono nieznane zdjęcia Kaczyńskiego. Tak bawił się prezes PiS

Kaczyński rzadko pozuje do zdjęć i stara się raczej działać w cieniu teoretycznie wyżej postawionych osób. Fotografie, na których widnieje są najczęściej autorstwa dziennikarzy i co ciekawe Joachima Brudzińskiego, jego wielkiego przyjaciela. Szef MSWiA z okazji końca roku pochwalił się nowymi zdjęciami z prezesem.

Kaczyński przyjaźni się z Joachimem Brudzińskim od początku III RP. Młodszy o 20 lat polityk był u jego boku już za czasów Porozumienia Centrum, a następnie w Prawie i Sprawiedliwości. Zaufany i lojalny współpracownik jakim jest szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji co roku zabiera go również na wakacyjne wycieczki, podczas których aktywnie wypoczywają. Politycy w każde wakacje wybierają się w jedno ze swoich ulubionych miejsc. Wspólnie pływali po Zalewie Szczecińskim, czy maszerowali po Beskidach, szczególnie ukochanym przez prezesa PiS Beskidzie Sądeckim. Wyprawy wzbudzały w przeszłości wiele kontrowersji i domysłów. Nic nie równa się jednak z internetową awanturą, która wybuchła w tym roku, po tym, jak poseł Szczerba z PO postawił tezę, że na zamieszczonych przez Brudzińskiego zdjęciach Jarosława Kaczyńskiego wklejono w Photoshopie.

Kaczyński na nieznanych dotąd zdjęciach

Jak już wyżej podaliśmy, koniec roku wydał się Brudzińskiemu idealną okazją do tego, by przypomnieć twitterowiczom swoje wakacje. Z tego powodu zobaczyliśmy wiele niepublikowanych dotąd fotografii. - Koniec roku nieuchronnie nadciąga, może warto wspomnieć wakacyjną aferę #Photoshop - napisał w opisie szef MSWiA.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska ma się z czego cieszyć! Nie tylko ją w 2018 odwiedził bocianCzytaj dalej
W poście zobaczyć możemy dwa nowe zdjęcia, do których pozuje Jarosław Kaczyński. Celem publikacji jest także rozwianie wszelkich wątpliwości co do obecności szefa PiS na wyprawie.

Afera z wklejonym Kaczyńskim

Latem tego roku Jarosław Kaczyński odpoczywał i rehabilitował się po 40-dniowej hospitalizacji w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ulicy Szaserów w Warszawie. Joachim Brudziński zabrał go od zgiełku miasta w ulubione góry, a żeby poinformować o tym, że prezes ma się doskonale, zamieścił na Twitterze opisane fotografie. Poseł Michał Szczerba z PO odpowiedział wówczas z własnego konta, że obecność Kaczyńskiego na zdjęciach jest sprawką grafika, a dowodem na to ma być fakt, że jest ubrany dokładnie tak samo, jak rok wcześniej. Podejrzenia zostały wyśmiane przez Brudzińskiego, a sprawa się rozmyła. Dzisiejsza aktywność ministra miała m.in. za cel utarcie nosa politykowi opozycji.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny Fot. Twitter/Joachim BrudzińskiPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny Fot. Twitter/Joachim BrudzińskiZOBACZ TAKŻE:
  1. Co teraz zrobi Andrzej Duda? Cała Polska wstrzymała oddech
  2. Osobisty dramat posła. Winą za tę tragedię obarcza Marszałka Sejmu
  3. Beata Szydło aż zaniemówiła! Wściekli Polacy zrównali ją z ziemią, nie żyje 13 osób
  4. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się zdziwić
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Andrzej Duda MEMYAndrzej Duda do dziś nie może się pozbierać! Najlepsze polityczne memy w 2018 rokuCzytaj dalej
źródło: natemat.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News