Marta Morawiecka, siostra nowego szefa rządu bardzo wierzy w swojego brata. Przy okazji wywiadu dla „Super Expressu” nie tylko chwali nowego premiera, ale również wbija szpilkę prezesowi PiS, Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Kobieta opowiadała również o wspólnym dzieciństwie rodzeństwa Morawieckich oraz dumy, którą odczuwa dzięki bratu. Największe zamieszanie w mediach zrobiło jednak wyznanie na temat Kaczyńskiego, które może nie spodobać się prezesowi PiS.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński zapowiada DRUGĄ rekonstrukcję! Jest data

„Nie będzie marionetką”

Marta Morawiecka twierdzi, że jej brat z pewnością będzie samodzielnym premierem i będzie miał ogromny wpływ na polską politykę w nadchodzących latach. Nazywa go również „wizjonerem”.

ZOBACZ TAKŻE: Znienawidzony polityk PiS właśnie z hukiem wyleciał z partii! Kaczyński nie wytrzymał

– Mateusz nie będzie marionetką prezesa Kaczyńskiego. Prezes jest architektem dobrej zmiany, ale w swojej dalekowzroczności zdaje sobie sprawę, że trzeba stawiać na tych, którzy mądrze wykorzystają szansę, jaka się przytrafiła teraz Polsce. Sądzę, że pan Kaczyński zaufał mojemu bratu i dostrzegł w nim wizjonera, człowieka, który może poprowadzić Polskę ku odnowie gospodarczej i każdej innej – twierdzi siostra nowego szefa rządu.

Internauci komentują zmianę premiera. Jest ostro! [MEMY]


Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat

...

Zobacz również