Gorąco w Krakowie, Kaczyński niemal zlinczowany pod Wawelem (VIDEO)

Gorąco w Krakowie, Kaczyński niemal zlinczowany pod Wawelem (VIDEO)

Tradycyjnie jak co miesiąc, prezes Prawa i Sprawiedliwości, odwiedził grób swojego tragicznie zmarłego brata. Również tradycyjnie wokół Wawelu zebrała się grupa przeciwników obecnego obozu władzy - jednak tym razem było o wiele goręcej niż poprzednio. 

Każdego 18. dnia miesiąca prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, odwiedza grób swojego tragicznie zmarłego brata prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Od kilku miesięcy przy każdej wizycie lidera obozu władzy na Wawelu zbiera się również grupa przeciwników obecnej władzy.

Tym razem jednak sytuacja była o wiele gorętsza niż w poprzednich miesiącach. Rozemocjonowany tłum niemal zlinczował prezesa Prawa i Sprawiedliwości. W pewnym momencie, policji z ogromnym trudem udawało się zapanować nad przeciwnikami Kaczyńskiego, którzy otoczyli kolumnę samochodów z liderem opozycji w środku.

Przy głośnym skandowaniu takich haseł jak "Pójdziesz siedzieć" czy "Wawel królów, nie prezesów" koniec końców Jarosławowi Kaczyńskiemu udało się oddalić od rozzłoszczonego tłumu.

Poniżej film z wydarzenia. Jeśli się nie ładuje, odśwież stronę:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News