Jarosław Kaczyński od kilku miesięcy zmaga się z chorym kolanem, które nadal wymaga specjalistycznego leczenia. Prezes PiS ma także jedno marzenie, które właśnie z powodu zwyrodnionego stawu może się nie spełnić. Nie chodzi wcale o politykę.

Majówka 2018 roku dla szefa Zjednoczonej Prawicy nie była niczym przyjemnym. Na samym jej początku prezes trafił do szpitala przy Szaserów w Warszawie, w którym spędził ponad miesiąc.

W tym czasie najważniejszy polski polityk przeszedł niezbędne badania, leczenie infekcji kolana i w końcu operację, która nie była ostatnią. Kaczyński wrócił w końcu do domu i do pracy, ale czas spędzony nad polityką i sprawami państwa przeplata wizytami u lekarza i rehabilitacją.

Problemy z powracaniem do zdrowia rzutować będą także na trwające już od miesiąca wakacje, które zwykle były dla byłego premiera czasem odpoczynku. Niestety w tym roku może nigdzie nie pojechać.

Kaczyński ma jedno marzenie

Prezes Prawa i Sprawiedliwości co roku wyjeżdżał wraz z Joachimem Brudzińskim i innymi bliższymi współpracownikami na dosyć aktywne wakacje. Polityk uwielbia wycieczki na wodzie, spływy i rejsy, ale docenia również walory naszych polskich gór.

W tamtym roku wyjazd właśnie w góry zakończył pogarszając stan swojego kolana. Wejście na Koziarz nadwyrężyło i tak słaby staw, który do maja tego roku mocno dawał się we znaki.

Jak donoszą politycy PiS, Kaczyński ma jedno marzenie i jest to właśnie wyjazd poza Warszawę i odpoczynek w tradycyjnym partyjnym gronie. Może się to jednak nie udać właśnie z racji kolana, które trzeba stale monitorować, a zaszkodzić mu mogą właśnie podróże.

– Prezesowi pogorszyło się po ubiegłorocznej wspinaczce na Koziarz. Wspinał się na górę razem z ministrem Joachimem Brudzińskim i europosłem PiS Czesławem Hocem. To był błąd;  Zdrowie nie pozwala na wycieczki i dłuższe wyjazdy. Nie zmienia to faktu, że prezes bardzo chciałby się wyrwać z Warszawy – relacjonują politycy PiS.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kora nie żyje
  2. Wyciekł tajny plan PiS! Duda będzie wściekły
  3. Rząd PiS przyznaje. Nigdy nie zobaczymy naszych pieniędzy!
  4. POLSKA: Seryjny morderca zwierząt aresztowany! Jego wiek SZOKUJE
  5. Będzie nowy „Kevin sam w domu!”. Producenci szykują prawdziwą bombę!
Jarosław Kaczyński na Koziarzu.
Prezes PiS na schodach swojego domu. Fot. YouTube/pudelektv
Kaczyński podczas przemówienia. Fot. YouTube/Flickr.com

Czy życzysz Jarosławowi Kaczyńskiemu powrotu do zdrowia?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

10 niezwykle wpływowych polityków, którzy nigdy nie wzięli ślubu [ZDJĘCIA]

30 niesamowitych zamków, które musisz zobaczyć przed śmiercią

źródło: wp.pl