Jarosław Kaczyński od kilku miesięcy zmaga się z chorym kolanem, które nadal wymaga specjalistycznego leczenia. Prezes PiS ma także jedno marzenie, które właśnie z powodu zwyrodnionego stawu może się nie spełnić. Nie chodzi wcale o politykę.

Majówka 2018 roku dla szefa Zjednoczonej Prawicy nie była niczym przyjemnym. Na samym jej początku prezes trafił do szpitala przy Szaserów w Warszawie, w którym spędził ponad miesiąc.

W tym czasie najważniejszy polski polityk przeszedł niezbędne badania, leczenie infekcji kolana i w końcu operację, która nie była ostatnią. Kaczyński wrócił w końcu do domu i do pracy, ale czas spędzony nad polityką i sprawami państwa przeplata wizytami u lekarza i rehabilitacją.

Problemy z powracaniem do zdrowia rzutować będą także na trwające już od miesiąca wakacje, które zwykle były dla byłego premiera czasem odpoczynku. Niestety w tym roku może nigdzie nie pojechać.

Kaczyński ma jedno marzenie

Prezes Prawa i Sprawiedliwości co roku wyjeżdżał wraz z Joachimem Brudzińskim i innymi bliższymi współpracownikami na dosyć aktywne wakacje. Polityk uwielbia wycieczki na wodzie, spływy i rejsy, ale docenia również walory naszych polskich gór.

W tamtym roku wyjazd właśnie w góry zakończył pogarszając stan swojego kolana. Wejście na Koziarz nadwyrężyło i tak słaby staw, który do maja tego roku mocno dawał się we znaki.

Jak donoszą politycy PiS, Kaczyński ma jedno marzenie i jest to właśnie wyjazd poza Warszawę i odpoczynek w tradycyjnym partyjnym gronie. Może się to jednak nie udać właśnie z racji kolana, które trzeba stale monitorować, a zaszkodzić mu mogą właśnie podróże.

– Prezesowi pogorszyło się po ubiegłorocznej wspinaczce na Koziarz. Wspinał się na górę razem z ministrem Joachimem Brudzińskim i europosłem PiS Czesławem Hocem. To był błąd;  Zdrowie nie pozwala na wycieczki i dłuższe wyjazdy. Nie zmienia to faktu, że prezes bardzo chciałby się wyrwać z Warszawy – relacjonują politycy PiS.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kora nie żyje
  2. Wyciekł tajny plan PiS! Duda będzie wściekły
  3. Rząd PiS przyznaje. Nigdy nie zobaczymy naszych pieniędzy!
  4. POLSKA: Seryjny morderca zwierząt aresztowany! Jego wiek SZOKUJE
  5. Będzie nowy „Kevin sam w domu!”. Producenci szykują prawdziwą bombę!
Jarosław Kaczyński na Koziarzu.
Prezes PiS na schodach swojego domu. Fot. YouTube/pudelektv
Kaczyński podczas przemówienia. Fot. YouTube/Flickr.com

Czy życzysz Jarosławowi Kaczyńskiemu powrotu do zdrowia?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Kaczyński nigdy nie wziął ślubu. Dlaczego? Mamy zdjęcia

30 niesamowitych zamków, które musisz zobaczyć przed śmiercią

źródło: wp.pl

Zobacz również