Chociaż teoretycznie relacje pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim i Antonim Macierewiczem pozostają w idealnej kondycji, prawda okazuje się zdecydowanie inna. Prezes PiS ma już ponoć dość rewelacji szefa MON dotyczących śledztwa smoleńskiego i oczekuje konkretów. Od dłuższego czasu nie może ich jednak otrzymać.

8. rocznica katastrofy prezydenckiego Tu-154M przynieść miała ostateczne wyjaśnienie okoliczności tragedii. Jak się jednak okazuje, prawdopodobnie na oficjalną wersję zdarzeń PiS będziemy musieli jeszcze poczekać.

– Prezes PiS ma swoje wahania, które zależą od dnia, momentu i jego humoru, a także od tego, kto akurat do niego przyjdzie. Antoni Macierewicz zasypuje Jarosława Kaczyńskiego swoimi rewelacjami o wybuchach. Ale prezes PiS otrzymuje też informacje ze śledztwa prokuratorskiego, a tam już nikt nie twierdzi, że był zamach, więc wtedy emocje prezesa opadają – zdradziła portalowi gazeta.pl „osoba zbliżona do śledztwa prokuratury”.

Inne źródło stwierdziło za to, że Kaczyński nie ufa już Macierewiczowi w sprawie jego rewelacji na temat wybuchu. Wiara prezesa PiS w zamach ma powoli słabnąć, czego nie potrafi zrozumieć sam szef MON. Czas pokaże więc, jakie ostatecznie stanowisko zajmie sam lider partii rządzącej w 96. miesięcznicę, która przynieść miała ostateczne rozwiązanie wszelkich wątpliwości na temat tragicznej katastrofy.

Tak upamiętnia się Smoleńsk - znane pomniki w Polsce i na świecie [ZDJĘCIA]


Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków

...

Zobacz również