Kaczyński jest UZALEŻNIONY. Wstrząsające wyznanie byłego kumpla prezesa

Kaczyński jest UZALEŻNIONY. Wstrząsające wyznanie byłego kumpla prezesa

Tę informację Jarosław Kaczyński wolałby pozostawić dla siebie. Na jego nieszczęście, właśnie wyciekła ona do opinii publicznej. Wszystko za sprawą jego byłego współpracownika, który postanowił ujawnić krępującą tajemnicę Kaczyńskiego.

Winowajcą tego zamieszania jest Roman Giertych. Jako wicepremier w rządzie PiS-LPR-Samoobrona pozostawał kumplem Kaczyńskiego. Był jedną z osób, które jako pierwsze zauważyły problem, z którym zmaga się prezes rządzącej partii. Jest on bardzo poważny, wręcz wyniszczający dla Kaczyńskiego.

Niepozorne objawy

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Jarosław Kaczyński pracuje w naturalnym, narzucanym przez charakter jego profesji, rytmie. Politycy zmuszeni są niejednokrotnie myśleć o kilku rzeczach na raz i biegać z jednego spotkania na drugie. Okazuje się jednak, że Jarosław Kaczyński nie potrafi znaleźć harmonii między życiem zawodowym a odpoczynkiem. Roman Giertych zasugerował właśnie w bardzo dosadny sposób, że prezes PiS jest uzależniony od pracy. Tendencje Kaczyńskiego były wyczuwalne już w czasie rządów PiS, LPR i Samoobrony. Wówczas potrafił on pracować nawet po 14 godzin dziennie.  - Trwały siedem godzin non stop. Normą były spotkania o północy, żeby coś uzgodnić - wspomina ówczesne rozmowy koalicyjne Giertych.

Szczególne zainteresowania

W tym samym wywiadzie mecenas wspomniał o jeszcze jednym szczególe, który zapamiętał z czasów, kiedy był w rządzie. Tym, co najbardziej interesowało Jarosława Kaczyńskiego była wówczas prokuratura. Szczególnie jej postępowanie w kwestii seksafery. Źródłem jego zainteresowań ma być jeszcze jedno uzależnienie. Kaczyński podobno ma słabość do adrenaliny.  - On ma do tego zacięcie. Interesował się śledztwami, reformą instytucji. W sprawie seksafery znał najdrobniejsze szczegóły - przyznał Giertych. Obecny adwokat Donalda Tuska zasugerował również, że pracoholizm Kaczyńskiego może wyrażać się w planach dymisji premier. Prezes miałby ją zastąpić, ponieważ "nudzi się na Nowogrodzkiej". źródło: wiadomosci.dziennik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News