Kaczyński jest przerażony. PiS zostanie pokonany jego własną bronią

Kaczyński jest przerażony. PiS zostanie pokonany jego własną bronią Źródło: Fot. YouTube/Telewizja Republika

Prawo i Sprawiedliwość słynie z nienagannego trzymania dyscypliny partyjnej. Od 2015 roku zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że co Jarosław Kaczyński nakaże, to zostanie wykonane. Tak było też w piątek, gdy decydowano o przyszłości polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Gdy Zjednoczona Prawica, chce, aby coś stało się prawem, to tak się dzieje. Posłowie, których wybrali obywatele, zostali w tej kadencji Sejmu uznani za maszynki do głosowania, a ich wpływ na politykę partii, kształt ustaw i własne działania jest znikomy. Ustawy, te bardzo istotne dla ładu politycznego w kraju, jak i te mniej ważne przechodzą przez głosowania w tempie ekspresowym. Nie wiadomo już do końca czy wynika to z faktu, że są potrzebne, czy głosujący tak dobrze znają ich treść, czy po prostu tego zażyczył sobie Jarosław Kaczyński.

Nie warto jednak dociekać, gdyż wewnętrzne stosunki władzy w partii są tajemnicą PiS tak samo, jak właściwie wszystko inne. Dziennikarka Superstacji wpadła jednak na pomysł, który mógłby skutecznie ograniczyć wpływ obecnego rządu na poglądy obywateli.

Jarosław Kaczyński zostanie pokonany własną bronią

Polityka PiS i jego koalicjantów wygląda tak, jakby cztery lata rządów nie starczyły, by zemścić się za osiem lat w opozycji. Politycy PO czy Nowoczesnej podczas sejmowych debat są skutecznie odsuwani od głosu, ciągle muszą mierzyć się z szykanami w Telewizji Polskiej, a ich wypowiedzi są skutecznie wykorzystywane przez propagandystów z Woronicza. Eliza Michalik, dziennikarka Superstacji wpadła na pomysł, jak można by pokonać PiS jego własną bronią. Ideę opisała w swoim ostatnim twitterowym wpisie. - Przepraszam poprawka: apeluję do wszystkich dziennikarzy, żeby w każdej stacji, w każdym programie w Polsce, każdy poseł PiS miał 30 sekund na odpowiedź - napisała Michalik. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kożuchowska dostała ATAKU PANIKI! Nie mogła pracować
  2. Opozycja: „Wassermann zabiła dziecko”. Prokuratura wkracza do gry, ktoś pójdzie siedzieć
  3. Uwaga Warszawa! Ktoś poluje na nasze psy
  4. Instagram pozwala na zadawanie pytań. Co zdradzają o sobie gwiazdy?
źródło: crowdmedia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News