Kultowa gwiazda TVN nigdy nie wybaczy Kaczyńskiemu! "Zapadłam na zdrowiu i umyśle"

Kultowa gwiazda TVN nigdy nie wybaczy Kaczyńskiemu! "Zapadłam na zdrowiu i umyśle" Źródło: Fot. YouTube/Telewizja Republika

Jarosław Kaczyński pełni obecnie w Polsce niezwykle wpływową funkcję. Polityk jest oczywiście prezesem partii rządzącej, co umożliwia mu wywieranie nacisku na najważniejsze osoby w państwie. Zmian, które wprowadzono w naszym kraju z inicjatywy Prawa i Sprawiedliwości, posłowi nie wybaczy jednak znana aktorka.

Jarosław Kaczyński stoi na czele Zjednoczonej Prawicy, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie z prezydentem Andrzejem Dudą oraz premierem Mateuszem Morawieckim. Trudno jest ukrywać wpływ działacza na polityczny kierunek, w którym Polska podąża od wyborów parlamentarnych w 2015 roku.

Dlaczego Jarosław Kaczyński i PiS doszli do władzy? Janda tłumaczy

Jak twierdzi Krystyna Janda, uczyniona przez TVN i "Gazetę Wyborczą" laureatką plebiscytu "Ludzie Wolności", Prawo i Sprawiedliwość doszło wtedy do władzy, gdyż politykom udało się uśpić czujność wyborców. Dopiero przy okazji elekcji samorządowej zdecydowali się więc tłumnie pójść do urn i oddać swoje głosy. - Oni wiedzieli, że mają głos, tylko wtedy poszli na łódkę, poszli pobiegać, bo nie przypuszczali, że tych ludzi po drugiej stronie jest tyle i oni są tak zdyscyplinowani, że to im po prostu zniszczą życie. (...)  Myśleliśmy wszyscy, że to już jest raz na zawsze i nie mamy czym się martwić - powiedziała otwarcie Janda w rozmowie z Onetem. - Niech każdy robi co chce, a będzie dobrze. Myślę, że wszyscy chcą dobrze, a tu się okazało, że jedni chcą dobrze w jedną stronę, a drudzy w drugą i jest konflikt, a my stoimy i rozglądamy się, mówiąc: Boże, kto nam tu niszczy życie - dodała także gwiazda, zaznaczając, że nie spodziewała się powrotu "ciężkich czasów".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Janda stanowczo oskarża polityków Zjednoczonej Prawicy

Co ciekawe, aktorka zdecydowała się także otwarcie uderzyć w Prawo i Sprawiedliwość oraz stojącego na jego czele Jarosława Kaczyńskiego. Wyznała bowiem, że rządy partii w bardzo negatywny sposób odbiły się na jej zdrowiu. - Dla mnie to jest tak traumatyczne przeżycie, te ostatnie dwa lata, to jest tak ciężkie doświadczenie z każdej strony... Ja zapadłam na zdrowiu i na umyśle, naprawdę. (...) Po prostu byłam zawsze optymistką i wydawało mi się, że zdrowy rozsądek zwycięża, że wszyscy jednak są dobrzy. Okazało się, że nie, że jest bardzo dużo ludzi, którzy chcą źle - stwierdziła zasmucona Janda.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest żona Mateusza Morawieckiego? Premier ukrywa ją przed mediami
  2. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
  3. To teraz wróg numer jeden Kaczyńskiego! Szukają haków
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. Wielki powrót Misiewicza! Tym razem obejdzie się bez kompromitacji?
Następny artykuł