Wczoraj w polskim sejmie odbyło się głosowanie w sprawie wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło. Uwagę mediów przykuła jednak książka, którą prezes Prawa i Sprawiedliwości przeglądał w trakcie debaty.

Kilka miesięcy temu głośno zastanawiano się nad stanem zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Wszystko za sprawą jego częstych wizyt w szpitalu. Wygląda jednak na to, że prezes PiS bardziej od lekarzy ufa samemu sobie.

W czasie debaty nad wotum nieufności dla polskiej premier Jarosław Kaczyński wyjął książkę o wiele mówiącym tytule ,,Wylecz się sam. Megadawki witamin”. Jak się łatwo się domyślić, jest ona poświęcona domowym metodom leczenia. Poradnik zajmuje aż 660 stron.

Książka może jednak nie wystarczyć prezesowi. Jak donoszą media, prezes PiS nabawił się problemów ze stawem kolanowym co może doprowadzić go do operacji.

Przeciwnicy Prawa i Sprawiedliwości uważają, że Jarosław Kaczyński nie powinien zajmować się przeglądaniem książki w czasie tak ważnej debaty. Część z nich brutalnie nabija się z prezesa.

– Tytuł ,,Wylecz się sam”” jest znamienny i w pełni odzwierciedla aktualny stan rządzących – komentuje sprawę jeden z internautów.

...

Zobacz również

Twitter