Kaczyński chce rządzić SAM! Przyznał to wprost, miliony Polaków w szoku

Kaczyński chce rządzić SAM! Przyznał to wprost, miliony Polaków w szoku

Kaczyński właśnie wystąpił na wyjazdowym posiedzeniu swojej partii. Prezes PiS wypowiadał się między innymi o nadchodzącym jego zdaniem zwycięstwie partii. Wielu Polaków było w szoku, kiedy to usłyszeli.

Kaczyński wraz ze swoimi politykami rządzi Polską od 3 lat. Podczas kadencji PiS wprowadził wiele reform i ustaw, które wywołały masę kontrowersji. Jednak wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że póki podział władzy w Sejmie jest niezwykle specyficzny, to PiS będzie mógł robić wszystko, co będzie chciał. Jarosław Kaczyński podczas swojego wystąpienia powiedział coś, co od razu wielu skojarzyło się z dyktaturą.

Kaczyński nie chce dzielić się władzą

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami i nie da się ukryć, że będą to jedne z najbardziej emocjonujących elekcji w historii Polski. Wszystko przez to, że PiS bardzo stracił w oczach wielu Polaków, jednak sytuacja panująca po stronie opozycji też nie jest kolorowa. Dodatkowo trzeba pamiętać, że przez ostatnie 3 lata Zjednoczona Prawica rządziła w sumie niepodzielnie, co nie podoba się wielu osobom. Ich reformy wzbudziły masę kontrowersji wśród obywateli, którzy wprost opowiedzieli się przeciwko rządowi. Jednak Kaczyński w postępowaniu aktualnego rządu nie widzi nic złego. Jak sam przyznaje, jest jeszcze wiele rzeczy, które rząd PiS musi zmienić i wprowadzić. Jednak wie i nie ukrywa tego, że jeżeli chcą to zrobić, to muszą ponownie zwyciężyć w wyborach i uzyskać ponad 50% mandatów. Dzięki temu ponownie partia Kaczyńskiego z Porozumieniem i Solidarną Polską będą dalej mogły wprowadzać ustawy, które pasują do ich ideologii.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Od razu widać, że PiS ma konkretny pogląd na to, jak powinna wyglądać polska polityka oraz jak powinno funkcjonować państwo. Wiele osób wprost mówi już teraz o dyktaturze Kaczyńskiego. Internauci nie ukrywają, że dla nich prezes PiS jest niczym mistrz marionetek pociągający za sznurki, ale robi to samemu, a nie zasiadając w rządzie. Przeciwnicy PiS-u obawiają się, że jeżeli Kaczyński ponownie zwycięży w wyborach, to rząd pójdzie o kolejny krok dalej i ich rządy mogą jeszcze bardziej podzielić nasze społeczeństwo, zamiast je jednoczyć.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jarosław Kaczyński SPANIKOWANY jak nigdy! Publicznie powiedział więcej niż powinien
  2. Palikotowi grozi więzienie? Prokuratura chce postawić mu ciężkie zarzuty
  3. To nie może zostać przemilczane. Posłowie śmieją się w twarz polskim seniorom
  4. Znaki zodiaku, które dostaną awans i PODWYŻKĘ!
  5. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
źródło: TVP Info Następny artykuł