Kaczyński zawsze bał się tego najbardziej. Jego koszmar spełnia się na naszych oczach
Marcin Owczarek - 21 Grudnia 2018

Kaczyński zawsze bał się tego najbardziej. Jego koszmar spełnia się na naszych oczach

Kaczyński zdaje sobie sprawę z tego, że lód topnieje pod stopami rządu PiS. Jest jedna rzecz, której bał się od samego początku tej kadencji. Jego koszmar właśnie spełnia się na naszych oczach. Spróbuje zrobić wszystko, aby nie dopuścić do tego.

Kaczyński od wielu lat chciał rządzić całym krajem. Było to jego, jak i brata marzenie. W końcu spełniło się i to on kieruje poczynaniami polityków w naszym państwie. Bez większych problemów realizował obietnice wyborcze Prawa i Sprawiedliwości aż do teraz.

Opozycja mobilizuje siły

Obywatele, którzy sympatyzują z opozycją, sprzeciwiają się usilnie władzy Jarosława Kaczyńskiego. KOD, Czarny Protest, Obywatele RP - to tylko niektóre z inicjatyw ludzi, którzy nie chcą dominacji PiS w naszym kraju. Próbują walczyć na wszelkie sposoby, domagając się przestrzegania ustawy zasadniczej czy złagodzenia prawa aborcyjnego. Z tym wszystkim Jarosław Kaczyński radzi sobie na różne sposoby. Jest jednak coś, czego bardzo się obawia od dawna. Spędza mu to sen z powiek i nie wie, w jaki sposób zaradzić temu. Czarne chmury zbierają się nad Prawem i Sprawiedliwością, a nadchodzące wybory okażą się przełomowe. To, co najbardziej może boleć każdego przywódcę, to rozłam we własnych siłach. Jarosław Kaczyński tworząc Zjednoczoną Prawicę, chciał zjednoczyć wszystkie siły, które podzielały jego poglądy i chciały kształtować Polskę w taki, a nie inny sposób.

Jarosław Kaczyński boi się potencjalnych sojuszników

Na prawo od PiS miała być tylko i wyłącznie ściana, niestety za plecami Jarosława Kaczyńskiego dogadują się jego potencjalni sojusznicy. Narodowcy, korwiniści, Jakubiak, Liroy. To ludzie, którzy próbują porozumieć się i wystartować razem w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Także nowo powstała partia ojca Rydzyka może zacząć się liczyć, gdyż wielu wyborców Prawa i Sprawiedliwości słucha Radia Maryja i będzie chciało go wspierać w przyszłym roku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Jak informuje "Rzeczpospolita", może dojść do powstania nowego bloku politycznego. W jego skład wejdą narodowcy-Korwin-Jakubiak oraz przewiduje się udział partii Rydzyka, o ile Ci nie dogadają się z PiS-em. Toczą się również rozmowy z Grzegorzem Braunem, tym co chciał budowania kościołów, szkół i strzelnic, a swój program przedstawiał w czasie ostatnich wyborów prezydenckich. Te informacje przyprawiły prezesa o dreszcze. Jarosław Kaczyński zapewne będzie chciał zrobić wszystko, aby ten blok zjednoczył się z PiS, ale jeżeli tak się nie stanie, to będzie to mocna siła przy nadchodzących wyborach, która zagrozi rządowi PiS.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest po prostu niesamowity
  2. Morawiecki zrozpaczony. Koszmarna śmierć tuż przed Świętami
  3. Córka Kaczyńskiej przeraża. Naprawdę krwawy widok
  4. Największa tragedia od dawna. Ogłoszono żałobę w całej Polsce
  5. Ile zarabia Magda Gessler? Jej zarobki są naprawdę... zaskakujące
  1. Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News