Były mąż Kaczyńskiej zdradził co prezes PiS naprawdę sądzi o opozycji. Nienajlepsze informacje

Były mąż Kaczyńskiej zdradził co prezes PiS naprawdę sądzi o opozycji. Nienajlepsze informacje Źródło: Wikimedia Commons/Bartosz Staszewski

Kaczyński ma ostatnio wiele powodów do radości. Po spektakularnym zwycięstwie w wyborach do europarlamentu jego partia dalej zostawia opozycję w tyle. Teraz były mąż jego bratanicy zdradził, co prezes PiS uważa o politycznych oponentach.

Kaczyński przygotowuje się do zbliżających wyborów. Kampania PiS ruszyła pełną parą - politycy udają się na spotkania z wyborcami w trakcie pikników rodzinnych, na których zjednują sobie elektorat. Tymczasem w Platformie Obywatelskiej, będącej głównym rywalem Prawa i Sprawiedliwości, wciąż odbywa się gra o władzę.

Wymiana zdań na Twitterze o obecnym stanie opozycji

Wszystko zaczęło się od wpisu internauty, który stwierdził, że Platforma Obywatelska i jej lider nie działają aktywnie przed zbliżającymi się wyborami. Zarzucił im obijanie się i przebywanie na "wakacjach" w momencie gdy Polska potrzebuje silnej opozycji.

- Gdzie jest PO i Grzesiek? Ahaaaaa, na wakacjach. Och k**wa ależ oni walczą o Polskę!!! Ja pi**dole,to już jest walka wręcz fanatyczna! To bój ich ostatni - napisał sfrustrowany internauta.

Niedługo później odpowiedział mu inny użytkownik. Zasugerował, że główna partia opozycyjna potrzebuje obecnie innego lidera, który poprowadzi ją do wyborów - a ludzi związanych z poprzednim liderem należy zwolnić.

- Bartek Arłukowicz powinien być prezesem PO. Cały trzon wokół Schettino - out! - napisał użytkownik Twittera.

Marcin Dubieniecki zdradza co myśli prezes Kaczyński o opozycji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do dyskusji włączył się drugi mąż Marty Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki, znany adwokat. Napisał w dosyć ostrych słowach, co obecny prezes PiS sądzi o opozycji. Obecny bałagan w strukturach, indolencja i wyraźnie sfrustrowany elektorat sprawiły, że Jarosław Kaczyński ma wiele powodów do śmiechu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

- A Jarosław Kaczyński siedzi i zwija się ze śmiechu. Jak ten świstak z reklamy. Śmiejąc się z nieudolności opozycji, wewnętrznych sporów i zakulisowej gry o stołki w pseudo gabinecie cieni. Ktoś chyba kiedyś powiedział - „ te cieniasy, sorry cienie”... perspektywa z Brukseli jest inna... - napisał Dubieniecki na swoim Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News