Kaczyński chciał pokazać, że ma poczucie humoru. Jak wyszło?

Kaczyński chciał pokazać, że ma poczucie humoru. Jak wyszło?

Jarosław Kaczyński musi się mierzyć z wieloma zarzutami ze strony opozycji. Krytykowana jest nie tylko jego polityka, ale także jego osobowość. Dlatego też prezes PiS na ostatnim pikniku rodzinnym partii rządzącej postanowił spróbować ocieplić swój wizerunek. Pokusił się nawet o żart, który jednak wywołał bardzo różne reakcje.

Jarosław Kaczyński to polityk, wobec którego ciężko przejść obojętnie. Uwielbia go rzesza ludzi, ale tyle samo obdarza antypatią. Trudno odmówić prezesowi PiS charyzmy czy charakteru, ale często zarzuca się mu brak poczucia humoru oraz dystansu do siebie. Polityk, który potrafi czasem publicznie zażartować, z reguły może się cieszyć większym zaufaniem społecznym, co w wyborach może być kluczowe. Ostatnio Jarosław Kaczyński dał popis swojego poczucia humoru przy naprawdę dużej publiczności. Pytanie jednak, czy rzeczywiście żart prezesa był zabawny?

Jarosław Kaczyński przemawiał na pikniku rodzinnym PiS. W pewnym momencie postanowił rzucić żartem

W niedzielę został zorganizowany piknik rodzinny PiS w Zbuczynie. W trakcie akcji, politycy partii rządzącej spotkali się ze swoimi wyborcami, w sielankowej, piknikowej atmosferze. Na wydarzeniu było wiele atrakcji dla dzieci jak np. dmuchane zjeżdżalnie. Frekwencja dopisała, czym chwalono się w mediach społecznościowych partii. Tłum wyborców tłoczno zbierał się wokół namiotów i później pod sceną, na której przemawiali politycy Prawa i Sprawiedliwości - w tym oczywiście prezes Kaczyński.

- Polskość wyrosła ze wsi! - stwierdził lider PiS, po czym dostał po chwili "hełm lidera" od strażaków.

- Dziękuję bardzo. Proszę państwa, nie zaryzykuję nałożenia, bo ja mam strasznie dużą głowę, mimo że sam jestem mały - dodał Kaczyński. Chwilę potem jednak zmienił zdanie i założył hełm na głowę. Publiczność żywiołowo zareagowała - rozległ się chóralny śmiech i głośne oklaski.

Internauci oceniają czy żart Jarosława Kaczyńskiego był śmieszny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wypada zaznaczyć, że żart prezesa PiS został odebrany na wiele różnych sposobów.

- Nie no ma... świetnie się bawi, demolujac nam Polskę. Hłe, hłe, hłe... ale nas to śmieszy! - napisała zniesmaczona internautka.

- Ale ten nasz Jarek to jest stary wariat! Od razu wyjaśniam: w pozytywnym znaczeniu - skomentował w opozycji inny internauta.

- Widząc niektóre wybory personalne jestem od dawna przekonany o wielkim poczuciu humoru Prezesasarkastycznie napisał użytkownik Twittera.

Dzisiaj Grzeje: 1. Nowość od Zenka Martyniuka wbije was w fotele. Król disco-polo wypuścił właśnie petardę, która miażdży „Przez Twe oczy zielone”
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Jarosław Kaczyński otwarcie żartuje w mównicy, czy puszcza oko do wyborców. Wypowiadając się niegdyś o słynnym kabarecie "Ucho Prezesa" przyznał, że mini-serial go bawi i najbardziej podobają mu się sceny z kotem. Ponadto na chełmskim pikniku rodzinnym PiS, jako maskotka pojawiła się wielka kaczka z arafatką z logiem partii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" miała poważny wypadek drogowy! Trafiła do szpitala
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z rakiem: "Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało". Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Mąż zadzwonił, że zaraz zabije żonę. Policjanci odkryli w domu martwego małżeństwa notatki, których nie da się wymazać z pamięci
  4. Miała być bajkowa i romantyczna, wyszła obrzydliwie kiczowata. Panna młoda pokazała chyba najbrzydszą suknię ślubną, jaką kiedykolwiek stworzono
  5. Zaskakujące informacje o Rodowicz. Syn będzie płacił jej alimenty?

Źródło: natemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News