Kaczyńska żałuje tylko jednego w swoim życiu. Łzy napływają do oczu

Kaczyńska żałuje tylko jednego w swoim życiu. Łzy napływają do oczu Źródło: fot. Wikimedia Commons

Dziś 8. rocznica katastrofy smoleńskiej. Wśród rodzin ofiar jest także bratanica prezesa PiS, a córka pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich - Marta Kaczyńska. W kontekście wydarzeń sprzed 8 lat zdradza ona jedyną rzecz, której w życiu żałuje.

Córka Lecha i Marii Kaczyńskich bardzo ciężko przeżyła tragedię smoleńską. Od tamtego wydarzenia minęło jednak wiele czasu, wiele też wydarzyło się w życiu Marty. Jej małżeństwo z Marcinem Dubienieckim się rozpadło, bratanica Jarosława Kaczyńskiego zdążyła poznać nowego mężczyznę, z którym spodziewa się dziecka.

Marta Kaczyńska żałuje jednej rzeczy

Marta Kaczyńska nie jest idealnym wzorem żony i matki, jaki chciałoby prezentować nawiązujące do katolickiej tradycji Prawo i Sprawiedliwość. W wieku 20 lat poślubiła kolegę ze studiów, Piotra Smuniewskiego, z którym jednak w 2007 roku się rozstała. Wcześniej urodziło im się dziecko - córka Ewa, jednak okazało się, że Smuniewski nie jest jej ojcem. Drugie małżeństwo z Marcinem Dubienieckim także nie było pełnym sukcesem. Chociaż urodziła im się córka, Martyna, para ostatecznie się rozstała w 2016 roku. Po tym wydarzeniu przez pewien czas o Kaczyńskiej było cicho, ostatnio jednak okazało się, że znów znalazła miłość. Media chętnie opisują związki i rozstania córki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Tym samym pojawia się także wiele krzywdzących lub niesprawdzonych wiadomości. Sama Kaczyńska odpowiada na to wprost. - Liczba nieprawdziwych informacji na mój temat ostatnio trochę mnie przytłoczyła - powiedziała. - Czy to dobry moment, żeby mówić o mnie? Poprzestańmy na tym, że jestem bardzo szczęśliwa. Każdemu życzę takiego poczucia. Żałuję tylko jednego, że tym wszystkim nie mogę dzielić się z moimi rodzicami - dodała

8. rocznica smoleńska

We wtorek 10 kwietnia obchodzona jest 8. rocznica katastrofy smoleńskiej. Wydarzenie to odcisnęło poważne piętno na całym polskim narodzie. Z całą pewnością jednak szczególnie mocno dotknęło ono rodzin ofiar tragedii. Wśród nich wymienić można między innymi Jarosława Kaczyńskiego, który obecnie kieruje partią rządzącą, a także jego bratanicę, Martę. Rodziny ofiar dziś są szczególnie ze sobą zjednoczone w przeżywaniu wspólnej tragedii. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Komorowski wezwany do prokuratury ws. Smoleńska!
  2. Miał zginąć w katastrofie Smoleńskiej. Ale ciągle żyje i to w Warszawie...
  3. 8 lat po Smoleńsku Polacy podzieleni. Ilu z nich wierzy w zamach?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News