Kaczyńska pokazała nieznane zdjęcie rodzinne sprzed lat! Obrzydliwy HEJT

Kaczyńska pokazała nieznane zdjęcie rodzinne sprzed lat! Obrzydliwy HEJT

Marta Kaczyńska często wspomina swoich rodziców w mediach społecznościowych, wstawiając zdjęcia ze starych albumów. Tym razem fotografie sięgają bardzo daleko. Córka zmarłej pary wyjawiła również sekrety ich związku przed ślubem.

Córka zmarłej pary prezydenckiej - Marii i Lecha Kaczyńskich opublikowała na swoim profilu, na Facebook'u zdjęcie ślubne swoich rodziców. W rozmowie z Wirtualną Polską wyznała, że w jej rodzinie nie zawsze było kolorowo. Na fotografii Maria Kaczyńska ubrana jest dosyć skromnie, a zamiast welonu ma we włosach delikatny kwiat.

Tajemnice z przeszłości

Jedną z ciekawych anegdotek, które wyznała Marta Kaczyńska to fakt, iż Maria była aż o 7 lat starsza od Lecha, oraz że jej rodzice przed ślubem mieszkali ze sobą 5 lat - co de facto nie podobało się ich rodzinom. Para jednak nie przejmowała się tym.
Marta Kaczyńska znana jest również z tego, iż bardzo lubi wspominać i opowiadać o swoim dzieciństwie - gdy dorastała przy rodzicach. Matkę wspomina jako bardzo ciepłą osobę, która dbała aby jej dzieciom nigdy nic nie brakowało. - Tworzyliśmy wesoły, otwarty dom, pełen znajomych i przyjaciół, latem jeździliśmy na wakacje na wieś. Miałam wrażenie, że niczego nam nie brakuje. Dopiero po latach dowiedziałam się np., że sytuacja bywała na tyle trudna, że stryj z dziadkami wspierali nas, czasami nawet przysyłając jedzenie. Jako dorosła osoba zdałam sobie sprawę z tego, że mama miała wiele powodów do zmartwień, jednak nigdy nie pozwoliła, bym to odczuwała –  wyznała w rozmowie z WP córka zmarłej pary. Foto: Wikipedia Foto: Facebook//Marta Kaczyńska Źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News