Marta Kaczyńska często wspomina swoich rodziców w mediach społecznościowych, wstawiając zdjęcia ze starych albumów. Tym razem fotografie sięgają bardzo daleko. Córka zmarłej pary wyjawiła również sekrety ich związku przed ślubem.

Córka zmarłej pary prezydenckiej – Marii i Lecha Kaczyńskich opublikowała na swoim profilu, na Facebook’u zdjęcie ślubne swoich rodziców. W rozmowie z Wirtualną Polską wyznała, że w jej rodzinie nie zawsze było kolorowo. Na fotografii Maria Kaczyńska ubrana jest dosyć skromnie, a zamiast welonu ma we włosach delikatny kwiat.

Tajemnice z przeszłości

Jedną z ciekawych anegdotek, które wyznała Marta Kaczyńska to fakt, iż Maria była aż o 7 lat starsza od Lecha, oraz że jej rodzice przed ślubem mieszkali ze sobą 5 lat – co de facto nie podobało się ich rodzinom. Para jednak nie przejmowała się tym.

Marta Kaczyńska znana jest również z tego, iż bardzo lubi wspominać i opowiadać o swoim dzieciństwie – gdy dorastała przy rodzicach. Matkę wspomina jako bardzo ciepłą osobę, która dbała aby jej dzieciom nigdy nic nie brakowało.

– Tworzyliśmy wesoły, otwarty dom, pełen znajomych i przyjaciół, latem jeździliśmy na wakacje na wieś. Miałam wrażenie, że niczego nam nie brakuje. Dopiero po latach dowiedziałam się np., że sytuacja bywała na tyle trudna, że stryj z dziadkami wspierali nas, czasami nawet przysyłając jedzenie. Jako dorosła osoba zdałam sobie sprawę z tego, że mama miała wiele powodów do zmartwień, jednak nigdy nie pozwoliła, bym to odczuwała –  wyznała w rozmowie z WP córka zmarłej pary.

Foto: Wikipedia
Foto: Facebook//Marta Kaczyńska

Źródło: wp.pl

Tak żyje Andrzej Duda [ZDJĘCIA]

Gdzie pracował młody Bergoglio? Szokujące! 10 nieznanych faktów o papieżu Franciszku

...

Zobacz również