Kaczyńska uczyła Polaków, jak wychowywać dzieci. Czy wie, co jej córka robi po nocy?

Kaczyńska uczyła Polaków, jak wychowywać dzieci. Czy wie, co jej córka robi po nocy?

Marta Kaczyńska jest prawniczką, jednak spełnia się także jako felietonistka. W swoich cotygodniowych krótkich felietonach, pisanych na łamach tygodnika "Sieci", przedstawia swoje poglądy i rady. Zdarza jej się pouczać Polaków o tym, jak powinni wychowywać swoje dzieci. Czy jednak to, co po nocy robi córka Kaczyńskiej, nie obniża wiarygodności mamy?

Marta Kaczyńska w swojej cotygodniowej rubryce w tygodniku "Sieci" już niejednokrotnie wywoływała niemałe kontrowersje. Najgłośniejszy bodaj był jej tekst na temat szkodliwości masturbacji. Zdarzyło jej się jednak także skrytykować akcję modelki Anji Rubik na temat edukacji seksualnej. Marta Kaczyńska ma zupełnie inne, niż Rubik, poglądy na temat wychowywania dzieci i edukowania ich w sprawach seksualności.

Marta Kaczyńska poucza o wychowywaniu dzieci...

W jednym z ostatnich felietonów znów zabrała się za temat wychowywania dzieci. Tym razem wyrażała swoje poglądy na temat wychowywania potomstwa przez sztukę. To dość zaskakujące, co często pisze prawniczka, bowiem sama nie jest wzorem cnót. Niebawem ma wziąć trzeci ślub, zanim jednak do tego doszło, zaszła już w ciążę ze swoim obecnym partnerem. Z poprzednim ma dwie córki, z których pierwsza przyszła na świat, kiedy Marta Kaczyńska była jeszcze w pierwszym związku. Można by jednak stwierdzić, że między kontrowersyjnym stylem życia Marty Kaczyńskiej a jej metodami wychowawczymi nie stoi znak równości. Być może faktycznie córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej jest dobrą mamą i może pouczać Polaków o tym, jak należy wychowywać dzieci.  

Co robi córka Kaczyńskiej po nocach?

Faktycznie prawniczka i dziennikarka być może mogłaby pouczać innych, gdyby nie to, że znów traci wiarygodność. W czasie, kiedy Polacy czytają jej felietony i zdobywają z nich wiedzę o tym, jak wychowywać dzieci, córka Kaczyńskiej po nocach buszuje w sieci. Ewa Dubieniecka, najstarsza córka Kaczyńskiej, ma dopiero 15 lat. Jest uczennicą gimnazjum i niedawno skończyła rok szkolny. To jednak nie usprawiedliwia nocnego siedzenia przy komputerze. Dziecko w tym wieku potrzebuje wciąż dużo snu, a z pewnością młody organizm nie powinien męczyć się nocnym patrzeniem w ekran i siedzeniem przy komputerze. Tymczasem o godzinie wpół do pierwszej w nocy z wtorku na środę dziewczyna udostępniła na Facebooku film. Jest on związany z jej zainteresowaniami, czyli jazdą konną, jednak z pewnością 15-letnia Ewa nie powinna o tej godzinie wciąż jeszcze być na nogach. Córka Kaczyńskiej fot. facebook.com/red.coat.56808
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Wojna wokół Kaczyńskiej! Marta rozdarta, ojciec jej dziecka wściekły
  2. Marta Kaczyńska na dzikiej imprezie! Po sieci krąży szokujące zdjęcie
  3. Kaczyński wrócił! Pierwsze słowa po szpitalu i od razu afera
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News