Seksualny skandal Kaczyńskiej! Prokuratura: Dziecko NIE jest jej męża, tylko...

Seksualny skandal Kaczyńskiej! Prokuratura: Dziecko NIE jest jej męża, tylko... Źródło: Fot. YouTube/eOstroleka

Jak poinformowały krajowe media plotkarskie, Marta Kaczyńska spodziewa się kolejnego dziecka. Co ciekawe, córka polskiego prezydenta ma już za sobą jeden rodzicielski skandal. Jak się bowiem okazało, ojcem jej córki ma nie być pierwszy mąż, choć przez pierwsze lata życia dziewczynki para pozostawała małżeństwem.

Marta Kaczyńska i Piotr Smuniewski pobrali się w 2002 roku. Rok później na świat przyszła ich córka, Ewa. Kilka lat później para rozstała się jednak w atmosferze niemałego skandalu.

Kaczyńska w centrum afery

W 2007 roku Kaczyńska zdecydowała się za to poślubić Marcina Dubienieckiego. Smuniewski przez długi czas starał się utrzymywać kontakty z córką, co jednak nagle się zakończyło. Dlaczego? - 29 czerwca 2007 roku w Prokuraturze Rejonowej w Sopocie na podstawie wniosku Marty Kaczyńskiej-Dubienieckiej zarejestrowano postępowanie wyjaśniające o zaprzeczenie ojcostwa małoletniej Ewy Smuniewskiej. Stronami wyżej wymienionego postępowania byli Marta Kaczyńska-Dubieniecka oraz Piotr Smuniewski. W toku postępowania przesłuchano strony oraz świadka. 2 października 2007 roku skierowano do Sądu Rejonowego w Sopocie pozew o zaprzeczenie ojcostwa - ujawniła wtedy w rozmowie z "Super Expressem" Barbara Skibicka, reprezentująca Prokuraturę Rejonową w Sopocie.

Szczegóły skandalu

- Wytoczenie powództwa uzasadnione było treścią prywatnej opinii sądowo-lekarskiej z analizy DNA stron złożoną przez wnioskodawczynię (Martę Kaczyńską - przyp. red.) oraz wyjaśnieniami złożonymi przez strony, jak również postępowaniem toczącym się w Sądzie Rejonowym w Sopocie z wniosku Piotra Smuniewskiego o ustalenie kontaktów z małoletnią Ewą Smuniewską - dodała także prawniczka. Chociaż ostatecznie do mediów nie dotarła treść wyroku, pierwszy mąż Kaczyńskiej miał całkowicie zerwać kontakty z córką oraz byłą żoną. Coraz więcej czasu zaczął za to spędzać z dziewczynką ówczesny partner matki, który także nie jest już jej małżonkiem.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bycie Beatą Szydło jest 16 razy trudniejsze, niż urodzenie umierającego dziecka? Na to wychodzi…
  2. Skandaliczny wyrok! Słynna piosenkarka obraziła prezydenta, pójdzie siedzieć na 10 miesięcy
  3. Jest FREKWENCJA Czarnego Piątku! Takiego wyniku absolutnie nikt się nie spodziewał
  4. Morawiecki szykuje bombę na poniedziałek. To wstrząśnie całą Europą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News