Radosne informacje, Kaczyńska właśnie się zaręczyła. W sieci pojawiło się zdjęcie niebywałego pierścionka, a fani gratulują gwieździe hitowego programu "Top Model"

Radosne informacje, Kaczyńska właśnie się zaręczyła. W sieci pojawiło się zdjęcie niebywałego pierścionka, a fani gratulują gwieździe hitowego programu "Top Model" Źródło: Screen/ Instagram/ olgakaczynska

Kaczyńska właśnie się zaręczyła. Tę wspaniałą wiadomość gwiazda przekazała za pośrednictwem swojego Instagrama. Popularna celebrytka przyjęła oświadczyny swojego chłopaka w romantycznej scenerii.

Kaczyńska opublikowała na Instagramie zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości. Oto dłoń, na której widnieje przepiękny pierścionek zaręczynowy. W ten sposób gwiazda pochwaliła się przed światem, że przyjęła oświadczyny swojego partnera, Łukasza.

Olga Kaczyńska zaręczona. Pochwaliła się w mediach społecznościowych

O Oldze Kaczyńskiej zrobiło się głośno, gdy wygrała 2. edycję "Top Model". W trakcie modowego show widzowie wytykali jej zbędne kilogramy. Jurorzy także krytykowali jej sylwetkę. Dziewczyna pracowała nad tym, schudła i w finale nie miała sobie równych, choć rywalizowała z wyrazistymi postaciami - Anną Bałon, której zarzucano bulimię, oraz hermafrodytą Michaliną Manios.

Wygrała jednak właśnie Kaczyńska, co było pewną niespodzianką. Tym samym otworzyły się przed nią drzwi branży modowej. Gwiazda ma grono swoich wiernych fanów, którzy wyczekują nowych wieści na jej temat i wreszcie się doczekali - usłyszeli zachwycającą informację o zaręczynach swojej idolki.

Na Instagramie Olgi Kaczyńskiej pojawiło się zdjęcie pierścionka zaręczynowego. Fotka podpisana jest "Cienfuegos, Cuba, 14.09.2019". Wygląda na to, że modelka przyjęła oświadczyny swojego partnera, Łukasza w wyjątkowo romantycznych okolicznościach. Cienfuegos nazywane jest czasem "kubańskim Paryżem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani zachwyceni dobrymi wiadomościami. Mnóstwo gratulacji

Radosne wieści nie mogły pozostać niezauważone. Gwiazda jest aktywna na mediach społecznościowych, a jej konto na Intagramie obserwuje kilkanaście tysięcy osób, tak więc informacja o zaręczynach błyskawicznie się rozeszła. Pod postem, na którym prócz zdjęcia pierścionka widnieją fotografie szczęśliwych narzeczonych, zaroiło się od komentarzy z gratulacjami.

- Gratulacje! Jesteś śliczna - napisała jedna z internautek.

Dzisiaj grzeje: 1. Znaki zodiaku, w których zakochasz się do szaleństwa. Nie można się im oprzeć
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

- Cudownie, kochanie - dodaje inna fanka Oli Kaczyńskiej.

- Najlepsze życzenia! - czytamy w następnym komentarzu.

- Nie rób tego! - napisała z kolei inna osoba, być może zawiedziona, że przepiękna modelka wkrótce stanie na ślubnym kobiercu, a jej serce zostało na zawsze zajęte.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Cienfuegos, Cuba, 14.09.2019 ❤️❤️

Post udostępniony przez Olga Kaczynska (@olgakaczynska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Myślała, że to wyrzucona, zniszczona zabawka. Wtedy usłyszała dźwięk, który zmroził jej krew w żyłach

Źródło: WP

Następny artykuł