Kaczyńska po ślubie przeżywa koszmar! "Mogła to zrobić po cichu"

Kaczyńska po ślubie przeżywa koszmar! "Mogła to zrobić po cichu"

Marta Kaczyńska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek, związanych z życiem pośrednio z życiem politycznym kraju. Jej bogate życie uczuciowe wzbudza wiele emocji. Niedawno wzięła po raz trzeci ślub, tym razem z biznesmenem Piotrem Zielińskim. Okazuje się jednak, że po ślubie zamiast sielanki - przeżywa koszmar.

Marta Kaczyńska jest córką Lecha i Marii Kaczyńskich. Ze względu na jej zaangażowanie w życie publiczne i prawicowe poglądy jej ślub trzeci ślub wywołał poruszenie. Kaczyńska będąc jednocześnie w 9 miesiącu ciąży, wstępowała w związek z mężczyzną po raz trzeci. Ślub został zawarty w Urzędzie Stanu Cywilnego ze względu na to, że dokumenty z Watykanu mające unieważnić jej poprzednie małżeństwo nie dotarły na czas. Niektórzy dopatrują się w jej postępowaniu hipokryzji. Pomijając kwestię jej związków, tego dnia miała białą suknię z dość dużym dekoltem i wcięciem u dołu, które odsłaniało jej ciało. Taka kreacja mogła oburzyć część środowisk prawicowych, ponieważ trudno mówić tu o skromności. Przez falę krytyki, jaka na nią spadła po zawarciu związku małżeńskiego, Kaczyńska zamiast skupić się na szczęśliwym życiu rodzinnym - przeżywa prawdziwy koszmar. Wciąż słyszy obelgi pod swoim adresem, a nawet wygłaszane wprost sugestie, że "mogła to zrobić po cichu" - dające jej do zrozumienia, że ślub, który mogła obserwować opinia publiczna był złym pomysłem. Mamy nadzieję, że mąż wystarczająco dobrze będzie ją w tych trudnych momentach wspierał, zwłaszcza, że niedługo na świat przyjdzie ich dziecko.

Kto jest mężem Marty Kaczyńskiej?

Jej mężem jest biznesmen Piotr Zieliński, który jest trzecim wybrankiem celebrytki, wzięli razem ślub w lipcu br. Marta Kaczyńska ma dwoje dzieci Ewę i Martynę, jej kolejne dziecko jest w drodze. Kim jest jej mąż? W mediach przedstawiany jest zwykle jako biznesmen, według źródeł Wirtualnej Polski prowadzi szkółkę jeździecką i stadninę koni, gdzie miał poznać swoją przyszłą żonę.

PRZECZYTAJ: Reporterka TVN24 molestowana na wizji?! Burza po głośnym nagraniu

PRZECZYTAJ: Meghan Markle ma poważne kłopoty. Rodzina wyciąga kolejne brudy

PRZECZYTAJ: Jest przeciek: Duda ma plan na wojnę z PiS, alarm na Nowogrodzkiej

Kaczyńska Kaczyńska Marta Kaczyńska. Fot. Facebook/Marta Kaczyńska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News