Ujawniono nieznane dotąd dowody działalności Marii Kaczyńskiej. Będziecie w szoku

Ujawniono nieznane dotąd dowody działalności Marii Kaczyńskiej. Będziecie w szoku Źródło: Fot. screenshot TVP

Kaczyńska to pierwsza dama, o której Polska nigdy nie zapomni. Tragicznie zmarła w katastrofie pod Smoleńskiem kobieta miała nie tylko ogromną klasę, ale i serce. Na jaw wyszły nieznane dotąd fakty z jej życia. Zachowanie prezydentowej zupełnie odbiegało od tego propagowanego przez dzisiejszą władzę.

Kaczyńska była jedną z najbardziej lubianych i szanowanych pierwszych dam w historii Polski. Kobieta zawsze miała własne zdanie i nigdy nie bała się go wygłaszać. Nawet, jeśli jej opinia nie do końca była zgodna z tym, co głosił jej mąż. Chociaż od jej tragicznej śmieci minęło już 8 lat, to w sieci wciąż znaleźć można nowe fakty z jej życia.

Kaczyńska pomagała uchodźcom? Zdjęcie na Twitterze zaskoczyło wszystkich zwolenników PiS-u

Dla pierwszej damy nie miało znaczenia pochodzenie, wiek, płeć czy też orientacja seksualna. Pomagała wszystkim tym, którzy tego potrzebowali. Pan Andrzej Szaja, który sam siebie określa mianem demokratycznego socjalisty, umieścił na Twitterze bardzo ciekawe zdjęcie. Przedstawia ono Marię Kaczyńską oraz muzułmańską uchodźczynię z synem. Fotografię okrasił bardzo wymownym podpisem: - Rok 2007, Maria Kaczyńska w szpitalu w Ustrzykach Dolnych odwiedza Kamisę, muzułmańską uchodźczynię z Czeczeni, i jej syna - Mahometa. Kaczyńska mówiła do niej: "teraz tu jest twój dom". Warto by niektórym przypomnieć, co oznacza CZŁOWIECZEŃSTWO... - napisał pan Szaja.

Rząd powinien brać przykład, czyli potrzebujemy ludzi takich jak Maria Kaczyńska

Internauci w jednej chwili zaczęli porównywać zachowanie byłej pierwszej damy do tego, jakie wartości reprezentuje dzisiejszy rząd Polski. Pojawiło się wiele krytycznych komentarzy, w tym również słów skierowanych przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Całą tę spuściznę Lecha i Marii, jakakolwiek mała by ona nie była, jego brat i posłowie PiS mają w poważaniu. Mit Lecha i Smoleńska był potrzebny Jarosławowi politycznie, ale dziś już nie jest. To jest tak obrzydliwe wykorzystywanie śmierci członków rodziny, że aż niedobrze - napisała jedna z komentujących osób. - PiS niejednokrotnie wyraźnie dawał do zrozumienia, że spuściznę Marii i Lecha Kaczyńskich, Jana Pawła II mają serdecznie w dupie - napisał ktoś inny. - PiS ma problem. W latach 90-tym sprawę niepodległości Czeczenii wspierali głównie obecni działacze PiS. Ci starzy działacze rozumieją subtelności. Młodzi już gorzej. Wszyscy uchodźcy to dla nich zagrożenie. Trwa walka o bardziej radykalny elektorat - dostrzegła inna internautka. Kaczyńska Fot. TwitterZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal na pokładzie polskiego samolotu! Pasażerowie nie mogą uwierzyć, to się naprawdę wydarzyło
  2. Lidl wyprzedził wszystkich przed Black Friday! Oszałamiające promocje, tłumy w sklepach
  3. Fani show TVN prawie dostali zawału! Szokujące nagranie zwaliło ich z nóg
  4. Paździochowa z Kiepskich prywatnie ma MAKABRYCZNE zainteresowanie. Przeraziła nawet nas!
  5. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
Następny artykuł