Media nie odpuszczają. Zdradzili szczegóły nocy poślubnej Kaczyńskiej

Media nie odpuszczają. Zdradzili szczegóły nocy poślubnej Kaczyńskiej

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego wzięła wczoraj długo planowany ślub ze swoim trzecim mężem. Piotr Zieliński i Marta Kaczyńska pobrali się w warszawskim urzędzie stanu cywilnego. Media doniosły już, co robili w noc po ceremonii.

Związki córki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej są tematem bardzo medialnym. Nie ma co się dziwić, w końcu jeden z nich zakończył się skandalem i obstawionymi przez paparazzich rozprawami rozwodowymi. Pierwszy z nich natomiast nie podobał się rodzicom prawniczki, którym nie podobało się, iż wyszła za mąż jeszcze na studiach. Teraz po latach samotności Marta Kaczyńska znów odnalazła szczęście w osobie przystojnego biznesmena Piotra Zielińskiego. Para dzieli pasję związaną z końmi i hippiką. Spodziewają się już również dziecka, trzeciego dla Kaczyńskiej. Ceremonia ich zaślubin była skromna i nie zabrakło na niej prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Co w noc poślubną robiła Marta Kaczyńska?

Fotografowie i reporterzy obecni są w otoczeniu przez niemal cały czas. Towarzyszą jej na plaży, podczas wizyt na cmentarzu, na ślubie i po nim. Wiadomo już, że weselnicy po ślubie udali się na warszawską Saską Kępę, gdzie posilili się w jednej z miejscowych restauracji, w której za szampana można zapłacić prawie półtora tysiąca złotych. Dziennikarze Super Expressu śledzili nowożeńców nawet późnym wieczorem. Następnego dnia zdradzili, co para robiła w noc poślubną. Kaczyńska i Zieliński nie spędzili jej tak, jak wiele osób zapewne się spodziewało. Postanowili bowiem... iść na spacer z psem nad Wisłę! Trudno ocenić, czy wczorajszy ślub był dla Kaczyńskiej udany. Wątpliwości wzbudzają liczne, pojawiające się w internecie zdjęcia z uroczystości, na których ma skwaszoną minę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kiedyś był najjaśniejszą gwiazdą disco polo. Dziś trafił na ulice, nie ma nic
  2. Kwaśniewski zdradzał Jolantę?! Dziennikarka twierdzi, że tak
  3. Msza za Korę. W pewnym momencie ksiądz zrobił coś niewyobrażalnego
  4. Pies z silną wolą życia. Mimo poderżniętego gardła cudem przeżył
  5. Będzie nowy „Kevin sam w domu!”. Producenci szykują prawdziwą bombę!
Nowożeńcy przed wejściem do urzędu stanu cywilnego. Fot. YouTube/
pudelektv Marta Kaczyńska. Fot. Facebook.pl/Marta Kaczyńska Marta Kaczyńska. Fot. Facebook/Marta Kaczyńska   źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News