Kaczyńska ma do siebie dystans. Nie uwierzycie, co opublikowała na Facebooku (VIDEO)

Kaczyńska ma do siebie dystans. Nie uwierzycie, co opublikowała na Facebooku (VIDEO) Źródło: fot. Instagram/Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska jest ostatnio na ustach wszystkich głównie z powodu swojego nowego związku, ciąży i ślubnych planów. W tym czasie zainteresowania mediów postanowiła pokazać jaki ma do siebie dystans.

Na swoim Facebooku Marta Kaczyńska opublikowała coś, za co internauci pochwalili ją za jej niebywały dystans do siebie. Okazuje się, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego ma naprawdę niezłe poczucie humoru. O Marcie Kaczyńskiej mówią teraz wszyscy, głównie z uwagi na fakt, że związała się ona z bogatym biznesmenem z Trójmiasta i niedługo urodzi mu dziecko. Bratanica prezesa PiS wykorzystała moment zainteresowania mediów na... ocieplenie swojego wizerunku.

Marta Kaczyńska ma dystans do siebie

Na swoim Facebooku Kaczyńska opublikowała nagrania ze świątecznego spaceru, na który się wybrała. Jasno wynika z nich, że najbardziej zainteresowały ją chodzące w parze... kaczki. Na 25-sekundowym nagraniu córka zmarłego prezydenta RP skupia się na kaczkach. „Grzecznie idą” – mówi. "Jakie słodkie" – mówi znajdująca się na nagraniu dziewczynka, najpewniej jedna z jej córek. "Mąż i żona" odpowiada na to Kaczyńska. Internauci bardzo pochwalili za dystans do siebie. Skojarzenie tych zwierząt z jej nazwiskiem i aktualną sytuacją, jest absolutnie najnormalniejszą rzeczą na świecie. Dobrze, że była prezydentówna potrafi to z całą mocą zaznaczyć.Najlepsze newsy dnia:

  1. Tomasz Komenda UJAWNIA! Teraz zrobi tylko jedno
  2. Frykowska w Skandalistach zszokowała Gozdyrę! Ujawniła szokujące fakty
  3. Koszmarna dieta Liszowskiej. Przez jeden błąd nie chudnie
Źródło: natemat.pl Następny artykuł