Kaczorowska zdradziła chłopaka, bo był za biedny!

Kaczorowska zdradziła chłopaka, bo był za biedny! Źródło: fot. Instagram.com/agakaczor

Aktorka i tancerka, Agnieszka Kaczorowska ma naprawdę wybredny gust, jeśli chodzi o mężczyzn. Nudzą się jej starsi, rzuca żonatych, a szans nie mają nawet ci w podobnym wieku. Celebrytka nie lubi także biedniejszych. Niedawnego partnera zdradziła, gdyż posiada mniej pokaźny majątek od niej.

Występująca w "Tańcu z gwiazdami" artystka słynie z licznych romansów i związków, które nie kończyły się dobrze ani nie trwały długo. Furorę w mediach wywołały jej intymne kontakty z 17 lat starszym Rafałem Samborowskim, czy możliwy romans z gwiazdą siatkarzem Łukaszem Kadziewiczem. ZOBACZ TAKŻE: Jest zaskoczenie. Znamy nową jurorkę „Tańca z Gwiazdami” Teraz na jaw wyszły najnowsze informacje dotyczące jej życia intymnego. Wieści ze świata celebrytów są, delikatnie mówiąc oburzające. Kaczorowska miała zdradzić partnera, gdyż był zbyt biedny. ZOBACZ TAKŻE: Kaczorowska ZDRADZAŁA swojego chłopaka, bo był ZA BIEDNY? „Miała wyższy status”

Kaczorowska zdradziła chłopaka

Wydawało się, że Maciej Zedykowicz jest dla niej idealnym partnerem. Nie przesadzał z bankietami, lubił spacerować i doceniał wspólną kawę. Niestety nawet ta idylla szybko się zakończyła. ZOBACZ TAKŻE: Joanna Krupa obnaża brutalną prawdę. To miał być sekret Okazało się, że Kaczorowska potrzebuje dreszczyku emocji. Media donoszą, że zanim rzuciła Zedykowicza, zdradziła go z Maciejem Pelą, przystojnym instruktorem z jej własnego studia tańca! - Oczekiwała od partnera, że będzie bardziej przedsiębiorczy. A to ona więcej zarabiała, miała wyższy status społeczny i więcej pracowała. W pewnym momencie Maciek po prostu przestał ją inspirować - powiedział "Faktowi" jeden z przyjaciół celebrytki.

Bożenka z "Klanu"

Kaczorowska swoją telewizyjną karierę rozpoczęła w 1999 roku występami w serialu TVP "Klan". To dzięki niemu zdobyła niezbędne kontakty do rozwijania swojej kariery i znajomości. ZOBACZ TAKŻE: Rusin zaniepokojona córką. „Nie wychodzi już z domu” W "Tańcu z gwiazdami" po raz pierwszy pojawiła się w 2014 roku. Niedawno zasłynęła odrzuceniem propozycji tańca z raperem Popkiem, który będzie twarzą najnowszej edycji programu. źródło: lelum.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News