Kacperek apel do wszystkich
twitter.com Mateusz Czmiel
Klaudia Bochenek - 14 Maja 2020

Bliscy Kacperka skierowali bardzo ważny apel do wszystkich. Proszą tylko o jedną rzecz

Kacperek zaginął 27 kwietnia, został znaleziony 9 maja. Rodzina Kacperka przez cały ten czas żyła w niepokoju oraz w nadziei, która tliła się do samego końca. Niestety 3,5-latek utonął. Dziś mają bardzo ważny apel do wszystkich - proszą tylko o jedną rzecz.

Kacperek, oczko w głowie rodziców, będzie mógł być dziś godnie pochowany. W związku z uroczystościami żałobnymi krewni wystosowali ważny apel.

Kacperek zostanie pochowany na cmentarzu w Ołdrzychowie

Rodzina po prawie dwóch tygodniach oczekiwania na cud, może w końcu pochować swojego syna, wnuka i brata. Bliscy zaplanowali uroczystości pogrzebowe na 14 maja - dziś o godzinie 13:00 w kościele parafialnym św. Mikołaja w Nowogrodźcu odbędzie się msza święta. W związku z wydarzeniem rodzina postanowiła zaapelować do wszystkich zainteresowanych.

Marta Kaczyńska - były mążNie mogli przewidzieć, że nagle pojawi się były mąż Marty Kaczyńskiej. Padły zupełnie nieoczekiwane słowaCzytaj dalej

Bliscy są świadomi tego, że Kacperka chciałyby pożegnać tłumy. Jego zaginięcie zaangażowało nie tylko mieszkańców Nowogrodźca, ale i całą Polskę. Rodzina zdecydowała, że Kacperek spocznie na cmentarzu parafialnym w Ołdrzychowie, a w ostatniej drodze będą towarzyszyć mu najbliżsi krewni i zaufani znajomi. Bliscy zaapelowali do żałobników, aby nie ubierali się na czarno - proszą o założenie jasnych, pozytywnych kolorów. Chcą, aby chociaż ta jedna rzecz została dziś spełniona.

Sekcja zwłok chłopca wskazywała na jedno

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

Rodzina Kacperka długo czekała na tę chwilę. Aby wyznaczyć datę pogrzebu, musieli najpierw uzyskać informacje z prokuratury o zakończeniu sekcji zwłok i jej wstępnych wynikach. Ta odbyła się w poniedziałek, 11 maja.

- Ze wstępnej opinii przekazanej przez biegłych wynika, że zgon chłopca nastąpił najprawdopodobniej na skutek utonięcia. Nie stwierdzono obrażeń, które mogłyby wskazywać na inną przyczynę śmierci lub udział osób trzecich - przekazała Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowy zakaz wchodzi od 20 maja. Dotknie ponad 8 mln Polaków, połowa z nich będzie niemile zaskoczona
2. Premier bez uprzedzenia podjął decyzję. Nie mieści się w głowie, ludzie oburzeni

Pogrzeb Kacperka mógłby odbyć się nawet o dzień wcześniej. Według informacji podanych przez portal Istotne.pl, członek rodziny malca podał rozbieżności pracy prokuratury. Najbliższych poinformowano, że sekcja ma odbyć się 12 maja we wtorek, byli o tym niejednokrotnie zapewniani, tymczasem została wykonana w poniedziałek, a o zaistniałym fakcie i wstępnych wynikach rodzina dowiedziała się z mediów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szerszeń azjatycki dotarł do Europy. Niestety jest już pierwsza ofiara śmiertelna
  2. Tomasz Hajto w dużych tarapatach. Poważne zarzuty wobec byłego piłkarza
  3. Nikt nie mógł się spodziewać. Chodzi o zluzowanie obowiązku noszenia maseczek, wiceminister zabrał głos
  4. Czekał do ostatniego momentu. Do sieci trafił list Łukasza Szumowskiego, znamy jego treść
  5. Z wrażenia uginają się kolana. Nagranie, na którym jest Martyniuk, powala
  6. Najtańszy, najszybszy i najpyszniejszy. Cudowny sernik bez sera, rewelacyjna receptura trafiła do sieci

Michał Wiśniewski wziął udział w popularnej akcjiMichał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowaCzytaj dalej

Źródło: Istotne pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News