Kacperek został odnalwziony.
TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News
Jakub Kossakowski - 9 Maja 2020

Ujawniamy, media były w błędzie. Wiadomo, kto naprawdę odnalazł Kacperka

Kiedy Kacperek zaginął cała Polska zamarła. Niemal wszyscy przyglądali się przebiegowi poszukiwań, które trwały blisko dwa tygodnie. Wszystko wskazywało na to, że dziecko wpadło do rzeki i utonęło. Niestety ten czarny scenariusz okazał się prawdziwy. Pojawiły się jednak pewne rozbieżności dotyczące okoliczności znalezienia jego ciała.

Kacperek został odnaleziony, jednak informacje o tym z pewnością nie należą do dobrych. Policja potwierdziła, że znaleziono ciało dziecka, a wieści o tym błyskawicznie rozprzestrzeniły się w mediach. Okazuje się, że niektóre z informacji nie są prawidłowe i mylnie wskazują fakty dotyczące tego kto odnalazł chłopca.

Królowe życia - Dagmara i jej synDagmara przeżyła chwile grozy, nie mogła powstrzymać łez. Jej syn znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwieCzytaj dalej

Kacperek został odnaleziony

Ciężko wyobrazić sobie większą tragedię niż zaginięcie dziecka. Kacperek zniknął bez śladu 12 dni temu. W jego poszukiwania zostali zaangażowani najlepsi specjaliści. Początkowo przeszukane zostały ogródki działkowe i ich okolice. Wszystko jednak wskazywało, że dziecko wpadło do rzeki. Niestety te przypuszczenia okazały się słuszne.

- Od początku mówiłem, że Kacperek utonął. Miejsce znalezienia zwłok było wytypowane przeze mnie, jako jedno z tych, w których powinno się szukać dziecka. Mama Kacperka jest otoczona opieką psychologa, pomagamy pani Joannie, jak tylko możemy - powiedział Krzysztof Rutkowski, cytowany przez Super Express.

Okazuje się jednak, że na portalu pojawiły się błędne informacje dotyczące okoliczności znalezienia ciała chłopca. Przez kogo został odnaleziony Kacperek?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

Kto znalazł ciało poszukiwanego dziecka?

Zgodnie z informacjami, które podaje Super Express, Kacperek został odnaleziony przez przypadkowych przechodniów. Jednak prawda o okolicznościach natrafienia na ciało dziecka jest zgoła odmienna. Kto jako pierwszy poznał jaka jest prawda o losach chłopca?

Już wcześniej informowaliśmy o tym, że poszukiwanie 3,5-letniego chłopca dobiegły końca. Wskazaliśmy wówczas, że Kacperek został odnaleziony przez płetwonurka z Żar. Informacja ta została potwierdzona przez portal Istotne.pl. Relacje specjalistów biorących udział w poszukiwaniach również zaprzeczają temu, że Kacperek został odnaleziony przez przechodniów.

Dzisiaj grzeje:

1. Był na miejscu znalezienia ciała Kacperka. Media nie przekazały całej prawdy

2. Smutne informacje o ojcu Kacperka. Przed tragedią nie zdążył zrobić najważniejszego

Zgodnie z informacjami, którymi podzielił się płetwonurek przytaczany przez dziennikarza RMF FM, ciało chłopca nie wypłynęłoby na powierzchnię. W celu jego wydobycia konieczne było wcześniejsze pozbycie się przeszkód. Samą akcję można określić jako trudną do przeprowadzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, na którą cierpi nawet 11 milionów Polaków. Większość z nich nawet o niej nie słyszała
  2. Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)
  3. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  4. Po cichu zapadła decyzja ws. wyborów. Weszła w życie w trybie natychmiastowym
  5. Doszło do bardzo złego. Jackowski nie ma wątpliwości, twierdzi, że spełnia się jego najczarniejsza wizja
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

MężczyznaZnalazł dziwny kamień. Kiedy zobaczył, co było w środku, pobladłCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News