Kacperek, zaskakująca prawda
TOMASZ GOLLA / SUPER EXPRESS
Weronika Wasiak - 7 Maja 2020

Prawda okazała się zupełnie zaskakująca. Specjalistyczny sprzęt nie pozostawił wątpliwości co do ciała Kacperka

Mały Kacperek nadal nie został odnaleziony. Intensywne poszukiwania trwają od 10 dni, a mimo to w sprawie wciąż nie nastąpił istotny przełom. Służby jednak nie poddają się, wykorzystując coraz dokładniejsze sprzęty. Jedno z urządzeń nie pozostawiło wątpliwości w kwestii ciała chłopca. Prawda okazała się zupełnie zaskakująca.

3,5-letni Kacperek Błażejowski z Nowogrodźca przepadł bez śladu. Rodzina, okoliczni mieszkańcy, a nawet śledczy - nikt nie wie, co tak naprawdę mogło stać się z małym, bezbronnym chłopcem. Wszyscy mają jednak nadzieję, że niebawem dojdzie do finału sprawy, choć nie w sposób przewidzieć, jaki dokładnie on będzie. Tymczasem w mediach pojawiły się nieprawdopodobne informacje dotyczące poszukiwań z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, który ponoć nie pozostawił żadnych wątpliwości co do ciała malca.

pacjentSprzątał po zmarłym pacjencie, nagle jedna rzecz rzuciła mu się w oczy. Najgorsze stało się potem, łzy same lecąCzytaj dalej

Gdzie jest Kacperek? Prawda okazuje się zupełnie inna

Dzień i noc od 27 kwietnia trwają poszukiwania niespełna 4-letniego Kacperka Błażejowskiego, który tego feralnego dnia, przebywając z tatą na ogródkach działkowych przy rzece Kwisa, przepadł bez śladu. Jedną z pierwszych teorii, która pojawiła się w głowach służb była śmierć chłopca poprzez utonięcie w rzece, jednak do dnia dzisiejszego nie pojawił się żaden istotny ślad wskazujący, że Kacperek rzeczywiście wpadł do wody. Nie natrafiono również na jego ciało, choć rzeka przeszukiwana jest niemal każdego dnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

poszukiwaniaNagły komunikat policji w sprawie Kacperka. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Jak informuje portal Legnica.fm, służby zdecydowały o wykorzystaniu do poszukiwań specjalistyczny georadar. Z wyjaśnień Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach wynika, że sprzęt ten pozwala odnaleźć zakopany obiekt, zatem przy jego pomocy możliwe jest odnalezienie ciała. Jak jednak wyjaśniają służby, georadar nie wskazuje wyraźnie ludzkich zwłok, a jedynie obiekt leżący pod ziemią. Sporo niepewności może budzić zatem fakt, czy śledczy nie natrafili już na ciało Kacperka.

Dzisiaj grzeje:

1. Media dotarły do tajnych informacji ws. ograniczeń. Już w poniedziałek padną druzgocące słowa

2. 2-letnia dziewczynka z Malborka pod wpływem środków odurzających. Była pod opieką ojca

Czy rzeczywiście mogło dojść do przeoczenia zwłok 3,5-latka? To pytanie wciąż pozostaje bez odpowiedzi, jednak jak przekazując eksperci, do poszukiwań wykorzystywane są różne sprzęty, a niektóre tereny są przeczesywane kilkukrotnie. Opinia publiczna wnioskuje zatem, że ciało Kacperka może nie znajdować się w przeszukiwanej od 10 dni rzece.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciotka zaginionego Kacperka przerywa milczenie. "Mój brat nic nie zrobił Kacperkowi"
  2. Mama Anny Lewandowskiej zdradziła tajemnicę narodzin wnuczki. Padły mocne słowa, "Bardzo się martwiłam"
  3. Nowe epicentrum zakażeń w Polsce. Wszystko zaczęło się w jednym miejscu
  4. Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje ws. wakacji. Wielu Polaków będzie załamanych
  5. Wicepremier wskazała możliwy termin wyborów. Wielu przeciera oczy ze zdumienia
  6. Moczenie truskawek w occie, trzymanie cebuli w pończochach, zamrażanie jajek. Jakie są efekty?

Życie w czasie PRL-u wyglądało zupełnie inaczej niż dziśWasze dzieci nie pamiętają. 15 zdjęć ukazujących całą prawdę o PRLuCzytaj dalej

Źródło: legnica.fm

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News