Wiele osób myliło się ws. Kacperka? Policjant nie pozostawił wątpliwości
.
Klaudia Bochenek - 6 Maja 2020

Wiele osób myliło się ws. Kacperka? Policjant nie pozostawił wątpliwości

Kacperek zaginął 27 kwietnia ok. 19:00 na działkach w Nowogrodźcu, do tej pory nie udało się natrafić na jakikolwiek pewny ślad. Od kilku dni górę bierze jedna z teorii, która kompletnie nie pasuje jednemu z policjantów. Wytłumaczył, dlaczego i co najpewniej mogło się wydarzyć.

Kacperek bawił się na działkach i przepadł bez śladu. Od 9 dni trwają jego poszukiwania. Śledczy pracują nad możliwymi hipotezami.

Kacperek jest poszukiwany od 27 kwietnia, nadal ani śladu

W sprawę Kacperka zaangażowani są najlepsi śledczy z Polski, na miejscu tragedii pojawili się specjaliści w swojej dziedzinie, pomaga wojsko, płetwonurkowie, jasnowidzowie i detektyw Krzysztof Rutkowski. Po 3,5-latku nadal nie ma śladu, a służby ciągle skupiają się na rzece. Według nich dziecko musiało nieopatrznie wpaść do wody. W sprawie wypowiedział się też były dyrektor Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji, Marek Dyjasz. Przez 30 lat swojej kariery był związany z pionem kryminalnym i brał udział w wielu przedsięwzięciach operacyjno-śledczych.

Stan klęski żywiołowejWłaśnie powstała uchwała wzywająca rząd do natychmiastowego wprowadzenia stanu klęski żywiołowejCzytaj dalej

- Przebieg dotychczasowego śledztwa wskazuje, że był to nieszczęśliwy wypadek. To był moment. Ojciec stracił z oczu swojego syna, a chłopiec oddalił się w kierunku rzeki. Prawdopodobnie z dziecięcej ciekawości. Nad rzekę prowadzą również ostatnie ślady - mówił Marek Dyjasz w rozmowie z Wirtualną Polską. Tym samym teoria rodziny, że dziecko niekoniecznie mogło wpaść do rzeki, ponieważ już dawno powinno zostać znalezione, nieco upada.

Były policjant wyklucza jedną z ostatnio głośnych teorii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko wraca do przedszkola albo żłobka? To trzeba wiedzieć.Wysyłasz dziecko do żłobka albo przedszkola? Koniecznie pamiętaj o 7. kluczowych zasadachCzytaj dalej

W ostatnich dniach wiele osób zaczyna skłaniać się ku temu, że dziecko zostało porwane. Wydarzenia na działce mogły być skutkiem jakichś zatargów ojca Kacperka, jednak zarówno służby obecne na miejscu, jak i Marek Dyjasz wątpią, że tak się stało.

- Pojawiły się takie hipotezy, że z racji tego, że ojciec miał być winny jakieś pieniądze, to dziecko mogło zostać porwane. Moim zdaniem do porwania nie doszło. Po pierwsze, rodzice nie wyglądają na majętnych. Po drugie, żeby zorganizować porwanie, trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Wyszukać odpowiednie miejsce i uwzględnić fakt, iż jest to małe dziecko. Po trzecie, trzeba brać pod uwagę, że za porwanie są bardzo wysokie zarzuty - tłumaczy były policjant.

Dzisiaj grzeje:

1. GIS ostrzega wszystkich Polaków. Już się zaczęło, wszyscy są zagrożeni

2. Wiadomo, kiedy odbędą się wybory. Polsat News podał datę

Wiadomo, że 5 maja psy szkolone do znajdowania ludzi sprowadzone prosto z Saksonii w Niemczech, podjęły trop w okolicy rzeki. Wszystko wskazuje na to, że dziecka nadal trzeba szukać w wodzie. Sam Marek Dyjasz początkowo dziwił się, że Kacperka nie znaleziono - Kwisa wygląda na dość spokojną rzekę. Jednak z czasem okazało się, że woda kryje wiele niespodzianek, takich jak np. muliste dno, zwodniczy nurt na niektórych odcinkach czy też nagłe zmiany głębokości na długości koryta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty, które lepiej natychmiast wyrzucić ze swojej diety. Mogą wywoływać raka
  2. Laura Lewandowska przyszła dziś na świat. Ujawniamy znaczenie imienia córeczki Roberta i Anny
  3. Dopiero teraz Anna Dymna opisała ostatnie spotkanie ze Zbigniewem Wodeckim. Ciężko opanować łzy
  4. Mężczyzna zapłacił na stacji benzynowej banknotem 200 zł i odjechał. Gdy kasjer zobaczył, co dostał, aż pobladł
  5. Nie mieści się w głowie, co ksiądz robił z chłopcem. Musiał trafić do szpitala, ból był przytłaczający
  6. 92-latek prosi o pomoc. Zawsze zostawiaj łyżkę z cukrem w ogródku wychodząc z domu

Krzysztof JackowskiJackowski pomaga w poszukiwaniu Kacperka. Kobieta zdradziła całą prawdę o działalności, jaką podejmujeCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News