Kacperek
istotne.pl/screen nagrania "Ojcu 3,5 letniego Kacperka prokuratura postawiła zarzut"
Klaudia Bochenek - 6 Maja 2020

Siostra Rafała B., ojca Kacperka przerywa milczenie. Ujawniła kluczowy fakt w jego sprawie

Kacperek w dalszym ciągu nie został odnaleziony. Poszukiwania trwają od 27 kwietnia. W sprawie codziennie pojawiają się nowe fakty, które rzucają światło na niektóre niejasności. Tym razem głos zabrała siostra Rafała B. i ujawniła pewien precedens odnośnie swojego brata.

Kacperek przepadł bez śladu. Zeznania świadków są kluczowe w odnalezieniu malucha - bliscy dziecka byli już przesłuchiwani. Tymczasem siostra ojca 3,5-latka ujawniła dość interesujący fakt.

Kacperek zniknął ojcu z oczu

Policja w związku z zaginięciem Kacperka zdążyła przesłuchać każdego, kto mógłby wnieść coś do sprawy. Zeznania złożyli ojciec dziecka oraz kolega obecny na działce, pozostali działkowicze, dziadkowie, siostra Rafała B., a także mama 3,5-latka. Służby chciały jak najlepiej poznać rodzinę, wzajemne relacje oraz postawić kilka możliwych hipotez. Siostra Rafała B. ujawniła kluczowy fakt w jego sprawie.

Magda Gessler, zarobkiMedia ujawniły zarobki Magdy Gessler w czasie kwarantanny. Suma zwala z nóg, ale nie przebiła uwielbianej aktorkiCzytaj dalej

Od samego początku mówiono, że Rafał B. prowadził na działce prace porządkowe, pomagał mu przy tym kolega. Kacperek miał bawić się niedaleko nich. Po zaginięciu oraz po przyjeździe policji miało wyjść na jaw, że Rafał B. jest pod wpływem alkoholu - badanie wykazało 0,7 promila. Jak się okazało, mężczyzna wcale nie musiał pić podczas opieki nad dzieckiem. Tuż po zaginięciu poprosił o coś do picia, był przejęty - nieopatrznie kolega podał mu piersiówkę, to co miał pod ręką.

- Rafał zapytał się zgromadzone osoby, czy mają coś do picia. Kolega podał mu piersiówkę, potem zatrzymała go policja i wydmuchał promile - mówi siostra Rafała B., Katarzyna. Tę wersję potwierdza również mama Kacperka.

Według siostry Rafała B. ten nigdy nie zrobiłby krzywdy synkowi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

córkaOjciec dowiedział się, co robi jego piękna córka. Kiedy ich znaleźli, było już za późno, doszło do niewyobrażalnej tragediiCzytaj dalej

Wcześniej przedstawialiśmy opinię babci o Rafale B. - kobieta twierdziła, że nie za bardzo pałała sympatią do ojca jej wnuka, padły też słowa, że nie interesował się dziećmi. Inne zdanie na ten temat ma siostra zatrzymanego.

- Jestem przekonana, że szybciej uschłaby mu ręka, niż skrzywdziłby Kacpra. Dzieci są całym jego życiem - mówi Katarzyna.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy nie mogli się spodziewać. Andrzej Duda wydał właśnie pilne oświadczenie

2. Ogromny przełom. Pierwszy kraj od 1 lipca otwiera granice dla turystów

Na tę chwilę nie natrafiono na żaden kluczowy ślad odnośnie zaginionego chłopca. Rowerek znalazł się w bagażniku, reszta zabawek była na działce. Służby nie znalazły śladu w rzece, na jej brzegach ani w terenie. Psy sprowadzone z Saksonii w Niemczech podjęły trop tuż przy Kwisie, dlatego policjanci nadal skupiają się na teorii, że 3,5-latek nieopatrznie wpadł do wody.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje wybitny muzyk. Pokonała go straszna choroba
  2. Mama Anny Lewandowskiej wygadała się. Szczegóły porodu wyszły na jaw, było zupełnie inaczej
  3. Koniec działalności ojca Rydzyka? Nadeszło nieuniknione
  4. W sieci pojawiło się zdjęcie z domu Majdanów. Celebrytka nie wytrzymała
  5. Niezwykły przypadek chorej na COVID-19. Po wyzdrowieniu z jej umysłem stało się coś dziwnego
  6. Zapomniany sposób od rolników starszej daty na najbujniejsze zbiory pomidorów. Wyrastają piorunujące okazy

Pies i noworodekPo cichu weszła do pokoju dziecka. Zobaczyła, co pies robi z noworodkiem i od razu chwyciła za telefonCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News