Kacperek - zabawka
TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News
Aneta Wasilewska - 4 Maja 2020

Znaleziono porzuconą zabawkę Kacperka? Dziecko bawiło się nią tuż przed zaginięciem

Kacperek zaginął dokładnie siedem dni temu. Od tego czasu trwają poszukiwania małego chłopca, który ostatni raz był widziany przez ojca około godziny 18 na działce, niedaleko rzeki Kwisy. Dziś na jaw wychodzi, że odnaleziona została zabawka chłopca. Kacperek miał się nią bawić tuż przed zaginięciem.

Kacperek poszukiwany jest przez policję i straż pożarną. Pomocą służą także mieszkańcy miasta, którzy od pierwszych minut po zaginięciu dziecka, przeczesywali tereny działek. Poszukiwania prowadzone są od siedmiu dni, specjalne służby przeszukują dno rzeki Kwisy. Zgodnie z oficjalną wersją policji, Kacperek najprawdopodobniej w niej utonął.

Tata zwrócił klientce uwagęOchroniarz w sklepie zwrócił klientce uwagę na jedną rzecz. Chwilę później już nie żyłCzytaj dalej

Kacperek zostawił zabawkę, która bawił się przed zaginięciem

W sprawę zaginięcia chłopca włączył się także detektyw, Krzysztof Rutkowski, który pojawił się na miejscu, gdzie ostatnio widziany był 3,5-letni chłopiec. Detektyw na miejscu rozmawiał z mamą Kacperka. Kobieta dokładnie przekazała, co działo się w ostatnich chwilach.

Kacperek zaginał około godziny 18. Był wtedy na działce razem z ojcem. Mężczyzna, który zauważył, że jego syna nigdzie nie ma, natychmiast rozpoczął poszukiwania, a także powiadomił matkę dziecka o sprawie. To ona przekazała zgłoszenie o zaginięciu na policję.

Ze słów matki wynika, że ojciec Kacperka, kiedy od razu po zaginięciu dziecka rozpoczął jego poszukiwania, odnalazł zabawkę 3,5 latka. Okazuje się, że Kacperek zostawił koparkę. Mężczyzna niestety nie przekazał, gdzie znalazł zabawkę. Możliwe, że koparka Kacperka leżała na terenie działki, ale bardziej prawdopodobne jest to, że była znalazła się w rzece.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopaki do wzięciaDziewczyna Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" przerwała milczenie. Światło dzienne ujrzała powalająca prawda o ich dzieckuCzytaj dalej

Kacperek poszukiwany jest od tygodnia

W przypadku zaginięć dzieci pierwsze godziny są najbardziej istotne. Im dłużej trwają poszukiwania, tym prawdopodobieństwo odnalezienia dziecka jest coraz mniejsze. Policja dziś przekazała w tej sprawie bardzo ważne informacje, jednak nie spowodowało to, że poszukiwania chłopczyka zostały zawieszone.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził ważne zmiany. Cofnięto wiele zakazów

2. ”Rz”: Rząd bliski podjęcia decyzji dotyczącej milionów Polaków. Chodzi o nasze pieniądze

Rodzice Kacperka wciąż mają nadzieję, że ich syn się odnajdzie. Zrozpaczona mama już wcześniej błagała wszystkich, którzy mają jakieś informacje na temat jej synka, aby się zgłosili. Możliwe, że zachęci ich do tego nagroda, którą wyznaczył detektyw, Krzysztof Rutkowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające doniesienia służb specjalnych. Chiny mogły ukrywać prawdę o wirusie z Wuhan
  2. Brat Anny Lewandowskiej wygadał się. Złamali jej nos, biła się z mężczyznami, wszystko wyszło na jaw
  3. Ujawniono, co chirurg powiedział do Królikowskiego tuż przed operacją. Włos się jeży na głowie
  4. Genialny trik na wyczyszczenie przypalonego żelazka. Wystarczą 2 tanie składniki, a w kilka sekund będzie jak nowe
  5. Szymon Hołownia zalany łzami prosi Polaków o pomoc. Potrzebne są ogromne pieniądze
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

ChłopiecChłopiec bawił się w rzece. Zobaczył coś, czego nie zapomni do końca życia, porażające odkrycieCzytaj dalej

źródło: Youtube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News