Kacperek zaginął
Pikio.pl
Monika Majko - 1 Maja 2020

Policja oficjalnie przekazała smutną wiadomość. Wiadomo, co mogło stać się z Kacperkiem

Kacperek z Nowogrodźca zaginał w poniedziałek 27 kwietnia 2020 roku. Trwają intensywne poszukiwania chłopca, jednak do tej pory nie udało się odnaleźć 3,5-latka. Policja przekazała wyjątkowo ponure informacje o sprawie, wiadomo, co mogło się wydarzyć.

Kacperek Błażejowski zniknął w poniedziałek 27 kwietnia br. Chłopiec przebywał na działce pod opieką swojego taty, w pewnym momencie mężczyzna stracił dziecko z oczu. Służby wciąż intensywnie poszukują 3,5-latka, jednak do tej pory nie udało się trafić na ślad chłopca. Policja przekazała ponure wieści.

Kacperek zaginął bez śladu podczas przebywania pod opieką ojca

Zaginięciem Kacperka z Nowogrodźca żyje cała Polska. Chłopiec kilka dni temu zniknął bez śladu, ojciec dziecka stracił go z oczu podczas prac porządkowych na działce. Służby natychmiast rozpoczęły poszukiwania 3,5-latka, a mężczyzna został zatrzymany przez policję. W chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu, prokuratura postawiła mu zarzut narażenia życia i zdrowia dziecka, grozi mu do 5 lat więzienia.

Szczeniak - mix dalmatyńczyka i jamnikaDalmatyńczyk zapłodnił jamnika, ich szczeniaki wyglądają niesamowicie. Zdjęcie odbiera mowęCzytaj dalej

Chłopiec przepadł bez śladu, a policja od kilku dni bezskutecznie przeszukuje pobliskie tereny działkowe oraz rejony brzegowe rzeki Kwisy, która płynie niedaleko miejsca zaginięcia 3,5-latka. Specjalne służby wodne wraz z przeszkolonymi płetwonurkami przeczesują również wodę. Policja potwierdziła smutne doniesienia, chłopiec najprawdopodobniej wpadł do rzeki i utonął.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata poszedł do lekarza z kataremTata 5 dzieci poszedł do lekarza z katarem. Usłyszał diagnozę gorszą od koronawirusa, rodzina długo nie mogła uwierzyćCzytaj dalej

Asp. sztabowa Anna Kublik-Rościszewska, oficer prasowa komendanta powiatowego policji w Bolesławcu przyznała, że "wiele wskazuje na to, iż dziecko wpadło do wody". Wraz z kolejnym dniem poszukiwań, 26 policyjnych płetwonurków przeczesywało kolejny odcinek koryta Kwisy.

- Idziemy zgodnie z nurtem rzeki od Parzyc w kierunku Osiecznicy. Są też dwa psy z komisariatu wodnego we Wrocławiu, przeczesują teren wzdłuż rzeki - przekazała rzecznik w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową.

Kacperek z Nowogrodźca prawdopodobnie utonął w pobliskiej rzece

Choć to najbardziej prawdopodobny scenariusz wydarzeń, policja nie przerywa również lądowych poszukiwań i innych czynności śledczych.

- Równolegle trwają działania operacyjne, które nie są przerywane. Dzień i noc służby operacyjne prowadzą ustalenia i weryfikują wiele rzeczy - mówiła rzecznik.

Dzisiaj grzeje:

1. Ojciec znalazł dziecko na ogródkach działkowych. Matka została przesłuchana, usłyszała poważne zarzuty

2. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

Szanse na odnalezienie Kacperka żywego są coraz mniejsze, jednak służby wciąż apelują do każdego, kto może znać miejsce pobytu dziecka lub być w posiadaniu informacji, które mogą pomóc w rozwiązaniu tej sprawy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu pod numerem telefonu 756 496 200 lub 201.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało smutne informacje. Dla kilkunastu osób ostatnia doba zakończyła się tragedią
  2. Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. Gratulujemy
  3. Dopiero teraz kolega z planu zdradził prawdę o Bożenie Dykiel. W telewizji nie widać, jaka jest naprawdę
  4. Na scenę "Mam talent" weszła pulchna, nieśmiała kobieta. Członek jury otworzył usta ze zdumienia, gdy zaczęła występ
  5. Minister zdrowia apeluje do wszystkich Polaków. Dane są porażające, nie żyje 20 osób
  6. Hitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszy

Kacperek - rekonstrukcja zdarzeńJak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarkiCzytaj dalej

źródło: Gazeta

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News