Kabarety dzisiaj na żywo. O której i gdzie obejrzeć?

Kabarety dzisiaj na żywo. O której i gdzie obejrzeć? Źródło: Fot. YouTube

Kabarety potrafią zaserwować nam dawkę porządnego humoru. Już dziś wieczorem Polsat wyemituje występ kolejnego kabaretu, którego Polakom przedstawiać nie trzeba.

Kabarety niedzielną, wieczorową porą? Czego chcieć więcej? Już dziś Polsat przygotował dla fanów kabaretów kolejny odcinek z dawką dobrego humoru. Tego występu zwyczajnie nie można przegapić! 

Telewizja Polsat stawia na cykliczne relacje z występów znanych i lubianych polskich grup kabaretowych. Nie przez przypadek transmisje odbywają się w niedzielę. Rozluźnieni weekendem Polacy są kojeni dobrym humorem przed trudem kolejnego tygodnia. Gospodarzem każdego z wieczorów w Polsacie jest jeden kabaret, który... do udziału w wydarzeniu zaprasza innych wykonawców, w tym gwiazdy muzyczne! 

Kabarety na żywo w Polsacie. Dziś stacja przygotowała relację ze skeczów kolejnego kabaretu

Dziś na żywo przed publicznością zaprezentuje się dobrze znany Polakom Kabaret Skeczów Męczących. Ekipa bawi rodaków od przeszło 15 lat, a kompilacja ich najlepszych urywek, tzw. "the best of the best", wywołuje w widzach salwy śmiechu. 

Polacy kochają kabarety, a zwłaszcza te z żywym udziałem publiczności. Dowcip i humor odnajdujemy w niemal każdej przestrzeni życia, nie pomijając własnych przyzwyczajeń i przywar. Dzisiejsi gospodarze, wzorem tradycji, zaproszą do pomocy kilku wykonawców. Nie zabraknie też występu jednej z gwiazd muzycznych, która porwie się na udział w skeczu. Dobry humor i profesjonalna sztuka to gwarant dobrej rozrywki w dzisiejszy wieczór.

Transmisja kabaretu na żywo już dziś, o godz. 21:05 w Polsacie. Ci, którzy nie będą mogli oglądnąć dzisiejszych skeczów, dostaną jeszcze jedną szansę. Powtórkę zaplanowano na sobotę, 30 marca, o godz. 15:45. Dzień później, po 21:00 uciechę zapewni nam kolejny kabaret.

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News