sejm
fot. youtube.com
Wiadomości Pikio - 11 Września 2015

Kabaret w Sejmie. Marszałek się obraża i wychodzi z sali

Podczas dzisiejszego posiedzenia polskiego Sejmu doszło do wielu absurdalnych sytuacji. Jedną z takich było zachowanie marszałek Sejmu, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która dosłownie obraziła się na jednego z posłów i wyszła z sali sejmowej.

Podczas debaty dotyczącej między innymi przyjmowania przez Polskę imigrantów z Bliskiego Wschodu głos zabrał poseł Armand Ryfiński. Parlamentarzysta najpierw został ostrzeżony przez marszałek, że grozi mu komisja etyki poselskiej a potem nie pozwoliła mu dojść do słowa wyłączając mikrofon. Ryfiński wyraził najpierw sprzeciw wobec organizowania debaty nt. przyjmowania islamskich imigrantów w niedostatecznie dużym pomieszczeniu, które uniemożliwi wzięcia udziału w dyskusji większości posłom. Apogeum dziwnego zachowania pani marszałek rozpoczęło się gdy poseł Ryfiński wspomniał o tym, że Polskę zmusza się do przyjmowania islamskich imigrantów podczas gdy bogate kraje arabskie nawet nie myślą o przyjmowaniu swoich pobratymców. Gdy Ryfiński zaczął o tym mówić, Kidawa-Błońska natychmiast wyłączyła mu mikrofon. Takie postępowanie marszałek sejmu wywołało oburzenie części posłów obecnych na sali plenarnej a sam Ryfiński w typowy dla siebie sposób "przywołał marszałek do porządku". Resztę dziwnego zachowania marszałek sejmu można oglądnąć na nagraniu, które publikujemy poniżej. [embed]https://www.youtube.com/watch?v=LRwKWyq67RI&feature=youtu.be[/embed]Polub pikio.pl by być na bieżąco!

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News