Polski król kabaretu w szpitalu. Wykryto u niego guza

Polski król kabaretu w szpitalu. Wykryto u niego guza

Kabaret w Polsce nie trafia do wszystkich, chociaż wciąż cieszy się dużą popularnością. Jednak ta sprawa jest bardzo poważna. Jeden z czołowych kabareciarzy w naszym kraju wylądował w szpitalu.

Kabaret jest formą rozrywki, którą się lubi albo nie. Chociaż trzeba przyznać, że coraz więcej kabareciarzy aktualnie skupia się na coraz popularniejszym stand-upie. Dzięki temu kabaret w Polsce przeżywa prawdziwe odrodzenie, a żarty skupione na tym, że facet przebiera się za kobietę, powoli przechodzą do historii. Niestety do wszystkich fanów Formacji Chatelet dotarła straszna informacja, której nikt się nie spodziewał.

Kabaret: satyryk w szpitalu

Michał Pałubski jest bez wątpienia najbardziej charakterystycznym członkiem legendarnej już grupy o nazwie Formacja Chatelet. Satyryk wraz z Adamem Małczykiem i Adamem Grzanką występował na wielu imprezach kabaretowych, gdzie bardzo często doprowadzali widownię, jak i telewidzów do prawdziwego ataku śmiechu. W ostatnim czasie gwiazdor poinformował na swoim profilu facebookowym o swoich problemach zdrowotnych. Mężczyzna usłyszał diagnozę, która dla wielu osób jest najgorszym koszmarem. Chodzi oczywiście o guza, który umiejscowił się na jego jądrze. Na szczęście diagnoza została postawiona w samą porę i Pałubski jest już po operacji, po której nie stracił dobrego humoru. Satyryk wystosował specjalny apel, w którym zachęca wszystkich mężczyzn do częstych badań. Oczywiście robi to w swoim bardzo specyficznym stylu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Teraz będzie troszkę poważnie. Pamiętacie moje badania krwi? Doprowadziły one tu...na łóżko. Diagnoza: „guz” szybka akcja ciach i po nim. Guz to poważna sprawa np. guz mózgu (o tym doskonały materiał napisał Antoni Syrek-Dąbrowski „Sierpień” (Polecam!!!)) Mój nie był tak poważny. Guz jądra. I tu pytanie do panów? Czemu olewacie samobadanie? A gdy już coś wyczujecie próbujecie to zlekceważyć? Czemu guz mózgu jest poważny, a guz ulubionego organu każdego faceta już nie??? Umiera się na to tak samo!!! I szczerze, co się stanie jak Wam wytną jajo? Stajecie się mniej męscy? Kto jest mniej męski: Facet z jednym jajem, czy jego zwłoki? Dlatego badajcie się i leczcie!!! Poproście o to swoje partnerki, nie ma przecież milszego badania niż bardzo dokładne, powolne sprawdzenie centymetr po centymetrze tych okolic! A po wszystkim powiedzcie do niej: „Uratowałaś mi życie !!!”Mówi to człowiek, u którego stwierdzenie „bez jaj” nabiera od dziś innego znaczenia! - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Kozidrak i jej były mąż są znowu razem? Stara miłość nie rdzewieje
  2. Ile lat ma Magda Gessler? Wiek gwiazdy wprawia w osłupienie
  3. Małgorzata Rozenek PRZERAŻONA. W ich stronę zmierza tajfun!
  4. Widzom Polsatu poopadały szczęki! Tego widoku nie zapomną NIGDY
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News