Co za ubaw! Prawdziwa gratka dla fanów kabaretu, zerwiecie boki ze śmiechu

Co za ubaw! Prawdziwa gratka dla fanów kabaretu, zerwiecie boki ze śmiechu Źródło: fot.youtube.com/polsat

Kabaret w Polsce cieszy się nieprzerwaną i wielką popularnością. Występy wykonawców umieją przyciągnąć przed ekrany telewizorów tysiące łaknących dobrej zabawy telewidzów. W związku ze świętami Bożego Narodzenia telewizja Polsat planuje prawdziwą gratkę dla fanów skeczy, dowcipów i dobrej rozrywki.

Kabaret jest nieodzowną częścią telewizji Zygmunta Solorz-Żaka. Włodarz jednej z większych stacji na rynku polskich mediów od lat widzi potencjał w występach kabaretowych i chętnie gości na swoich antenach artystów, którzy przedstawieniami zabawiają tysiące telewidzów w całym kraju. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia widzom stacji także upłyną pod znakiem śmiechu i dobrej zabawy. Oprócz całego zestawu świątecznych komedii telewizja wyprodukowała specjalne, kabaretowe show. Już teraz wiemy, kto w nim wystąpi i kiedy będziemy mogli je obejrzeć.

Kabaret w Polsacie. Święta pod znakiem śmiechu

Program, który ma nazwę "Kazik sam w domu" jest autorskim show uwielbianego przez publikę kabaretu Neo-Nówka. Występujący na scenach całej Polski artyści od czasu swojego debiutu w 2000 roku nieprzerwanie bawią i zdobywają coraz to większą publiczność. Artyści w swoim Bożonarodzeniowym programie zaprezentują parodię klasycznego kinowego hitu - Kevin sam w domu. Tytułowy Kazik będzie musiał zmierzyć się samotnie z obowiązkami domowymi pod nieobecność żony, a także zmierzyć się ze swoimi własnymi demonami. Zabawnych zwrotów akcji, ciętych ripost i żartów nie powinno zabraknąć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy będzie można obejrzeć show?

Premiera tego show miała już swoje miejsce w niedzielę 25 listopada, czyli na miesiąc przed świętami Bożego Narodzenia. Wszyscy ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć go w telewizji będą mogli nieodpłatnie obejrzeć go na polsatowskiej platformie Ipla, a także w specjalnej retransmisji, która będzie miała miejsce w trakcie jednego ze świątecznych dni. Sami artyści bardzo zadowoleni są ze swojego show i planują wyruszyć z nim w trasę promocyjną po całej Polsce. Czy osiągną wielki sukces i doczekamy się rychłej kontynuacji? Wiadome jest, że telewizja Polsat zwykła rozpieszczać pod kątem rozrywki swoich telewidzów, więc nie wykluczone, że dobre przyjęcie programu zaowocuje jeszcze większą współpracą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal! Władza robi NALOT na ludzi TVN, ABW w akcji
  2. Po tylu latach Polsat MAKSYMALNIE rozbił bank! Wraca hit wszech czasów
  3. To koniec! Najbardziej wpływowa postać show-biznesu postanowiła zniszczyć Rozenek
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  5. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News